253 entry daha
  • cex.io'dan arbitraj yapmaya çalışmasın kimse. ripple gönderme işlemim tamamlanmış olmasına rağmen öğlen 12'den beri param cex.io hesabıma yansımadı.

cex.io dün gece ripple yatırma işlemlerinin geçici olarak askıya alındığını twitter'dan duyurmuş, ama sitede işlemi kapatmamış. site üzerinde hiçbir yerde uyarı yok. bu yüzden birçok insan mağdur oldu. en son bu akşama doğru ripple yatırma işlemini siteden de kaldırdılar.

şimdi de sabahtan beri sorunu çözmeye çalışıyorlar. önce saat 15:00'e kadar sorun çözülecek dediler, sonra 18:00 dediler, 23:00 dediler, 01:00 dediler. en son da az önce "en kısa zamanda ripple'larınız hesabınıza yansıtılacak, paranız kaybolmadı, korkmayın," diye açıklama yaptılar.

bu arada biz de arbitraj yapacağız diye elimiz kolumuz bağlı kaldık. bekliyoruz ki paramıza erişimimiz açılsın da işlem yapabilelim. şimdi ripple 0,50 usd'lere düşse deliler gibi kardan zarar etmiş olacağız.
  • gündüz 50 stellar bozup 0.003647 den girdigim 10 saat boyunca 3747 ye cikmayan 3747 ye cikinca bozdugum simdi 5000 kusure cikan cins para birimi

yarim ben girerim 3000 e geriler
  • #72916606 --> free bitcoin için
    benim merak ettiğim olay şu ben buna 100 lira ile başlayamaz mıyım?
    koinim.com'dan ltc alıp daha sonra onu xrp'ye çeviremez miyim?
    tabi bu işlemleri bittrex'ten yapsam olur mu?

bir tanrı kulu yardım etsin... inanmayan arkadaşım insan hakları için el at şu kardeşine.
    tl'yi nasıl kullanabilirim bu alt coinler için?
    vallahi salak salak izlemek yerine şu olaya dahil olmak istiyorum.
    gol atmak istiyorum gol!

not: 100 liraya küfür etmeyin :d sadece yapabilir miyim deneme gibi bir şey?
    şu tl'yi nasıl çevirebilirim dolara net üzerinden?

https://www.youtube.com/watch?v=0tl2lmwu4co&t=5s
    #72741163 sağolsun arkadaş açıklamış.
  • stellar lumens ile birlikte bu haftanın kazanacağı olacağa benziyor. önceki tahminimde 0.80 e dayanacağını söylemiştim ancak görünen o ki talep çok daha fazla son yapılan şirket anlaşmalarıyla birlikte. bu arada cardanoya da bi göz atmakta fayda var.
  • 3 gündür artışı %100den aşağı düşmeyen coin, tam ben bir şeyler koyunca -%50 gördü. canım benim.
  • cex.io sitesi icinde olan anormal artis* durdu, fiyat binance ile dengelendi denebilir. bunun nedeni diger sitelerden gelen xrp transferleri olabilir.
  • etherium ve iota ile benzer yükselişler gösteren üst yaptığı seviyede btc fiyatını arttıran dolar bazında iyi gibi görünse bile bunun asıl sebebi btc'nin artması olan. kısa vadede bu saatten sonra kar ettirmesini beklemediğim coin.
  • cex.io daki çılgınlığın durmasıyla birlikte fiyata stabilite gelmiştir. 0.70 bandında soluklanıp yıl bitmeden 1.00 göreceğine inandığım coin.
  • heralde bu kadar artarken alıp da bi tek benim zarar ettiğim kripto paradır. böyle de bahtsız olabiliyorum bazen.
  • kore ve japon bankalarıyla transfer testlerine başlamış coin.
    bu coinle ilgili herkesin ciddi hayalleri olduğunu duyuyorum fakat 38milyar token olduğunu unutmayın. şu aşamada 2$ ı geçmesi imkansız. marketcup değeri 300milyar$ şu anda. yani 10$ olması için herkesin tüm coinlerden çıkıp ripple alması gerekir. ama şunu unutmayın daha 2-3 ay önce marketcup 100milyar$ larda seyrediyordu. crypto dünyası hızla büyüyor fakat şu an gerçekten çök küçük. dünyadaki dolaşımdaki paranın sadece 20 de 1’i . crypto dünyası büyüdükçe coinlerin değeri de artacaktır.
    her artan coin'e girme isteğiniz tehlikeli buna dikkat edin.
    illa almak istiyorsanız cex.io'da kredi kartıyla alabilirsiniz.
    (bkz: #68070169)
1756 entry daha
hesabın var mı? giriş yap