• aylardır kullandığım ilaç feci halde iştahsızlık ve uykusuzluk yapıyor ama etkili yanına birde concerta iç ohhh
  • adı sanı yasal uyuşturucuya çıkan ve bende 10mg ı sadece 1 hafta etki gösteren ilaçtır. şimdi de prozac artı sabah akşam 2şer taneden 40mg ritalin alıcam. bu deli işi comboyu yapan biri varsa yeşillendirmesi çok makbule geçer.
  • bu ilacı almak için doktora ne demek gerekli birisi tarif edebilir mi ? güzel bir senaryo arıyorum.
  • 7 yaşında çocuk için bu ilaç yerine doğal (egzersiz veya besin ) tavsiyelere açığım.gelişim çağında neler yapabiliriz bilmiyorum. doktor kullanın etkisini hemen göreceksiniz diyor ancak bağımllılık ve kalp durması kısmı beni ürkütüyor.
  • ritalin kullanım sürecinde düştüğüm en büyük 2 hata:
    - ritalin çekilmesi esnasında 2. dozajı almak ve girilen kısır döngü.
    (bkz: ritalin çekilmesi)
    (bkz: ritalin yoksunluğu)
    - ilacı içip hiçbir iş yapmamak, amaçtan sapmak.

edit:
    yaklaşık 6 aydır bu tür ilacları kullanmıyorum ve kendi çalışma sistemimi oluşturdum. yapmam gereken işleri gerçekleştirmek için bir uyarıcı kullanmaya ihtiyacım yok . kendimi buna update ettim.
  • bu ilacı bir arkadaşım koko alır gibi tozunu ayırıp masaya döküp burundan alıyordu asdı amına kodumun çoçucu hala en sevdigim erkektir kendisi
  • yarımını kullandıktan 36 saat sonra, daha önce hiç kalp çarpıntısı yaşamamış olmama rağmen gece uykumdan sürekli ellerim uyuşuk yüksek kalp çarpıntısıyla uyandım kalp krizi geçiriyorum sandım. bu kadar zamanda etkisinin geçmesi gerektiğini düşünüyorum ancak aynı gece çok fazla kahve de tükettim ikisi birleşince böyle bir sonuç ortaya çıkmış olabilir dikkatli kullanın.
  • benim gibi zorlama işlere gelemeyen insanlar için birebir olan biricik konstantrasyon uyuşturucum.

sevmediğim, istemediğim bir işi yapacaksam o kadar kolay sıkılıyorum ki, o işi yapmamak için, dikkatim dağılsın diye bahane ararken buluyorum kendimi. oysa ki sallıyorum bi ritalin 10mg, ohh, benden iyisi yok. en sevmediğim işi bile yapsam pür dikkat, kafam dağılmadan başladığım işi bitirebiliyorum.

canımsın ritalin.
  • üniversite yıllarımın kurtarıcısı
    özellikle final dönemlerimde hayat kurtaran detay
    o zamanlar tıpta okuyan arkadaşlar aracılığıyla elde ederdik saolsunlar onlarda bizi kırmazdı
    keşke imkanım olsa da bulabilsem tekrar yoğun çalışma temposunda hayat öpücüğü olurdu
  • psikolojik bağımlılık nedir bilmeyenlerin, masum gösterdiği ilaçtır. bu ilaç ihtiyaç dahilinde değil, kişisel hırsları yüzünden alıyorlar. sürekli kazanma hırsıyla bilenen bir nesil var. sınavları kazanmaya, daha iyi okullara girmeye, prestijli ve yüksek kazançlı mesleklere sahip olmaya şartlanmışlar. dikkat eksikliği ve hiperaktiviteye sığınsalarda asıl gerçek bu. ritalini kullanmaya devam etmek için başka bir hedef veya sebepleri mutlaka olacaktır. sınavlara hazırlanmak olmasa, uzun nöbetleri ve çalışma saatlerini öne sürecekler.
hesabın var mı? giriş yap