• fenerbahçeli troll. beşiktaşlı ve trabzonsporlu numarası yapip kudur gibi sağa sola saldırıyor.

bas engeli geç, anası babası bile dinlemiyor bu züppeleri sen niye dinleyeyesin, okuyasın.
  • ciddiye alınmaması gereken şahıs

insanlar hakkında sırf holiganlık uğruna saçma sapan iftiralar atacak kadar kötü bir insan.
  • galatasaraylıyım engelledim.
  • başarısız trollük girişiminin ardından kendisine hem nickaltından hem de mesajla iddialarını kanıtlamasını, kanıtlarsa sözlüğü bırakacağımı söyledim.
    ben ''himmet ve aktrollük'' üzerine kanıt beklerken bir de ''bejekeliymiş gibi davranan koyu bir fenerbahçeli'' olduğumu öğrendim *

entrylerini ve nick altını okuduğunuzda, sözlüğe giriş amacının; insanları tahrik etmek, insanlara çamur atmak, sürekli fitne fesat çıkarmak olduğunu göreceksiniz.
    meslek haline getirmiş bunu.
    ilgili yetisi 2 sayfa boyunca insanlar tarafından tanılanmış.

387 entrynin en iyimser ihtimalle 300'ü tahrik, insanlara çamur atma ve kışkırtma üzerine kuruluysa; sonuçlarına katlanacaksın, zırlamayacaksın.
    insanlar burayı; okuduğu kitabı, izlediği diziyi, yaşadığı deneyimleri paylaşmak için kullanıyor.
    kimse, senin ve senin gibi kişilerin zırvalıkları dinlemek zorunda değil.
    sözlük; işi gücü olmayan, anasının babasının avutamadığı bebelerin oyun parkı değil.

--- spoiler ---
    değerli suserlar,
    biraz uğraştırsa da sözlüğü bu ve buna benzer trollerden temizleme konusunda pasif kalmayın.
    ithamlarının gerçeği yansıtmadığını, ilgili kişinin bunu meslek haline getirdiğini, herkese çamur attığını, sözlüğe giriş amacının bu olduğunu, sözlüğü çöpe çevirdiğini belgeleyin.
    akabinde gerçekleşen this is sözlük kısmı pek zevkli.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap