şükela:  tümü | bugün soru sor
 • palmerias'ın 20 yaşındaki sağ kanat oyuncusudur.

  son derece yetenekli ve muhtemelen palmerias'da da ocak ayını görmez ve bir avrupa klubüne transfer olur, sonra 32 yaşında da 8 milyon euro verir alırız.

  bugün topu görse bomba diye karakola götürecek oyunculara çuvalla para veriyor olmamız da bunun net bir göstergesi.

  kaldı ki bundan bir tane yok, onlarca var dünya piyasasında ve çok uygun fiyatlarda takıma katılabilecek cinsten, fayda sağlanabilecek ve iyi rakamlara satılabilecek cinsten

  klüp başkanları bunları bilmiyor mu peki ? bal gibi de biliyorlar fakat bunlar düşük fiyatlı oyuncular olduklarından komisyon cukkalayamıyorlar o da işlerine gelmiyor haliyle.

  klüplerin gelecekleri, harcanan milyon eurolar, milli servet falan kimin zikinde olur abi, herkes kesesinin derdinde...
 • son derece potansiyelli, diri kanat oyuncusu. takip ettiğim maçlarda daha çok 4-3-3'ün sol tarafında oynatılmıştı. çapraz koşularla rakip savunmaları zorlayan bir tarzı var. ters ayakla içeri kat etmede de başarılı. boyuna göre hava toplarındaki becerisini artırması kendisinin önünü daha da açar.

  atletico mineiro'da kiralık oynamaktadır. palmeiras'ın oyuncusudur.
 • zeki uzundurukan'a göre fenerbahçe ilgileniyormuş. comolli bağlantılarını araya koymuş alex de devredeymiş. kaynak uzundurukan olduğu için ne kadar güvenilir siz karar verin artık.
 • alex de souza'nın fenerbahçe'ye gelmesi konusunda ikna ettiği konuşulan topçu. ne kadar doğrudur bilemem.

  bu sezon 12 maçta 9 gol 3 asistlik performansı var. cocu'nun istediği gol atan kanat oyuncusu tipine uyan bir adam.
 • eğer bu adam fenere gelirse muhtemelen lig tarihinin en iyi transferi olur. inanılmaz bir fizik kapasitesi var ve tam bir premier lig topçusu. turkiyede de büyük iş yapar.

  10 milyonun altında bir bedelle bize bırakmaları zor ama olur da alırsak wilshere transferini bize unutturur çok rahat 20 milyon üzerinde bir fiyata okuturuz.