şükela:  tümü | bugün
 • denizlispor'un 74 dogumlu slovak savunma oyuncusu...yaninda servet cetin, cagdas atan, * burak ozsarac gibi turkiyenin onemli savunmacilarini yetistirmistir ancak kendisinin kiymeti bir turlu bilinememistir. cagdas atan ve servet cetinin denizlispordan gittikten sonra buyuk takimlarda kendilerini toparlayacak, duracagi yeri ogreten abileri olmadigi icin pek guzel sichmishlardir..ayrica pek guzel penalti atar kendileri..sarısindir, saclarini ortadan ayirır, ruzgarlara salar...
 • denizlispor takımını son iki senedir sırtlayıp götüren futbolcu. defansı organize etmek, kademede kritik hamlelerde bulunmak, serbest vuruşlar, penaltılar, köşe atışlarında gol aramak dahil her şey o'nun üzerine yüklenmiş durumda. takımda herkesin gözü iyi çalım atıyor diye yusuf şimşek'e odaklanmış.. ayrıca, kaleci süleymanla beraber 2002-2003 sezonundaki kadrodan kalan yadigar isimlerden biridir.
 • bu kadar senedir türkiyede oynamasına rağmen ve bu süre zarfında büyük takımlar hep o bölgede kadro sıkıntısı yaşamış olmalarına rağmen değerlendirilmeye alınmamış olması yazıktır.günahtır hatta.
 • kanımca kendisi son 10 yılda anadolu kulüplerine gelmiş en yararlı yabancı futbolcu olmuştur. denizlispor'un hem uefa hem de kümede kalma mücadelelerinde gizli başrol oyuncusudur. kıymetine değinen güzel bir yazı için:

  http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=218601
 • fm 2005 oynarken neredeyse golcü adamların attığı kadar gol atan savunma oyuncusu. denizlispor'u sırtalar, penaltıları hiç kaçırmaz, defansı toplar. maçı 7'nin altında bir puanla bitirmez.
 • istikrar abidesi , taraftarın sevgilisi , denizliye büstü dikilecek adamdır , en kritik anlarda , penaltılarda , kornerlerde çıkar golünü çakar takımını kurtarır. defansa atılan topların yüzde doksanlık bölümünü tek başına keser , çok nadir top ıskalar , ıskalarsa muhakkak denizlispor gol yer.

  yıllardır denizlispor'un görünmeyen yıldızıdır , tek başına bir çok maçı sırtlamıştır. çok soğukkanlı , mütevazi olması ve efendi kişiliğiyle bizlerin kalbinde taht kurmuştur.
 • türkiye'de geçirdiği 5,5 sezon ve kaydettiği 24 penaltı golünden sonra nihayet 21 aralik 2008 denizlispor ankaragucu macinda bir penaltı atışını auta göndermek suretiyle gole çeviremeyen istikrar abidesi defans oyuncusu. bu sezon attığı gol sayısı da yalnızca 2 de kalmıştır. geçmiş sezonlarda bu kadar çok penaltı atışı kullanabilmiş olması da spekülasyona yol açabilecek bir husustur, o yüzden oralara hiç girmeyelim; fakat 25 vuruştan anca birini kaçırmış olması adı geçen kişinin bir "penalty specialist" olduğunu ortaya koymaktadır bunu da ifade etmeden geçmeyelim.
 • denizlispor'daki son golünü ne yazık ki, bu haftasonu beşiktaş maçında kendi kalesine atmış olan horoz. kendi adıma, kendisine teknik direktör olarak ümit kayıhan'ın yerine geçmesini teklif ediyorum. denizlispor çapında da olsa, bir efsane bu şekilde gönderilmez ki, ayıp.
 • gidişine inanmak istemediğim futbolcu. şimdi burada öğrendiğim gönderilme kararına karşı denizlispor taraftarını yönetimlerine karşı esaslı bir kratochvil savunması yapmaya çağırıyorum. o artık bir bursalı musisi, samsunlu timofte gibi denizlili kratochvil olmuştu. yazık, gerçekten yazık.
 • denizlispor'un yabancı kontenjanını açmak için gönderdiği söylenen futbolcu. denizlispor ile hiçbir alakam olmamasına rağmen benim bile üzülmeme neden olmuştur bu ayrılık. bir anadolu takımıyla özdeşleşmeyi başarmış, işini yapmaya çalışan bir futbolcuydu, yazık oldu.