• maç anlatımı esnasında verdiği bilgiler duyulmaya değerdir. karrigana takıntılıdır, anlatımı zevk verir. esl tr sunucularına ve spikerlerine nazaran oyun bilgisi çok fazladır. elindeki imkanlarla harika işler çıkartmaktadır.

bir de overtime laneti vardır. an itibariyle de sunduğu navi-g2 maçı uzadı.
  • türkiyenin en iyi casterı bu adamdır. severiz.
  • türkiye'nin açık ara en iyi espor casterıdır. valorant ve counter-strike başta olmak üzere; pubg, rocket league gibi oyunları da sunar. 1.6'yı türkiye'de yüksek seviyede oynamış olan eski profesyonel oyuncudur. dolayısı ile oyun içi bilgisi ve analizleri yüksektir.
    en son menajeri olduğu takımda ne yaşadığını bilemiyoruz ama sanırım artık menajerliği düşünmediğini, daha çok danışmanlık tarzında görev alabileceğini ve teklifleri reddettiğini söylemişti. belki aradığı teklifleri bulamamıştır.
    onun haricinde yaptığı işleri profesyonellikle yapmayı sever. chatinden de aynı profesyonelliği ve özveriyi bekler fakat çoğu zaman bulamaz.
    yıllardır kurumsal hayat tecrübesi olduğundan dolayı şirketlerle diyalogu ve iş etiği yüksektir.
    yazılım sektöründe çalışmış olduğunu biliyoruz ve sanırım eğitimini jeoloji mühendisliği üzerine almıştı.
  • ülkenin en iyi espor sunucusudur. yıllardır takip ederim. seviyeli, keyifli, bilgilendirici maç sunumları ile şampiyonlar ligi havası yaşatır. ef fanlarının takımı yağlayıp ballamalarını istemelerini anlıyorum ama azıcık yapıcı eleştiri kötü değildir. fanatikliği bir kenara bırakıp oyundan ve sunumdan keyif almaya bakın
  • kumar sitelerinden yolunu bulan yayıncı
  • tescilli eternal fire düşmanı.
    içten içe ef’nin başarılı olmamasını istediğini çok belli ediyor. ef sayesinde bu izlenme rakamlarını yakalamış egolu root’un bu kuyruk acısını anlamak çok güç.
  • ülkemizdeki bandwagon kültürü sayesinde ekmek yiyen caster.

kendisine bir nefretim yok ancak kendisiyle alakalı kendime kızgınlığım var.çünkü bu kişinin kanalına eskiden abone olabilecek kadar salakça bir hareket yapmam beni yeterince kızdırıyor.nedenlerine gelirsek eğer:sırf oradan ekmek yeme ihtimali var diye(ki oradan ekmek yiyor artık,sonunda başardı) valorant gibi rezalet bir oyunu,kötü olduğunu bilerek,devamlı olarak övmesi ve bu oyunun tayfasının oluşturduğu bandwagon psikolojisine elinde kürekle kömür atması...cs hakkındaki kanaat önderiymiş gibi triplerine hiç girmek bile istemiyorum,zira kendisinin cs hakkındaki bilgi seviyesi de aslında aşırı kısıtlıdır ama maalesef ki kendini iyi pazarlayan biri olması,ülkemizde iki kelimeyi bir araya getiren insanın bir elin parmağını geçmemesi ve vasat seviciliğin yine ülkemizde kabul görmesi nedeniyle oradan da ekmek yemektedir.bir astralis maçını sunarken,takımın neden kötü gittiğine ve kimin takımdan gitmesi gerektiğine dair yöneltilen bir soruya "dupreeh" cevabı verebilecek kadar oyundan bihaber bir arkadaş(ki bu oyuncu,astralis'in tüm istatistiklerde en iyi ikinci oyuncusuydu o dönem ve hala dünyanın sayılır rifler oyuncularındandır)olduğunu yeterince kanıtlıyor.başka bir çok örnek verebilirim ancak kendisi o kadar da uzun bir entry'i hakedecek bir kişi değil.umarım valorant sunumlarında çok başarılı olur ve bandwagon'cu tayfasıyla beraber tamamen orada kalırlar.zira cs hakkında gerçekten bilgisi olan birinin,kendisinin iki yüzlü tavırlarına ve cahilce yorumlarına ihtiyacı yoktur.valorant kariyerinde başarılar...
  • espor sektörünün ilk zamanları kimse yokken parlamış, eski bir pro oyuncu. günümüzde de hem sunuculuk,yayıncılık vs. hem de bbl espor takımının genel menajerliğini yapıyor.

artık ne sunucu ne de yönetici olarak bi numarası kalmamış koca adam chatteki veletlerle kavga ediyor. eski zamanların ekmeğini yemeye devam ediyor.

genç yeteneklerin çıkıp bu tarz abileri emekliye ayırması lazım yoksa bu gidişat çok kötü gidişat efendim.

edit: yayınları tavsiye etmiyorum, ego tavan.
  • major finalini anlatan tek kanal olsa bile izlemem. o kadar itici ve yapmacık ki. 10-15 yaş grubuna hitap ediyor.
  • kumar sitelerinin reklamını yapan yayıncı.
hesabın var mı? giriş yap