şükela:  tümü | bugün
  • yurt dışında kullanılıp fotografı cekilerek sosyal medyada paylaşılan oylar da bunu söylüyor. ancak bu oylarda ilginç olan bir şey, akparti oyları recep tayyip erdoğan'ın üçte ikisi.
  • (bkz: catwalk)
  • aynen gümbür gümbür referandumda kazanması ve gümbür gümbür konuşma yapmaya yürümesi gibi
  • +bir aktrolden daha kötüsü nedir?
    - organize olup başlık şişiren çok sayıda aktrol.

gümbür gümbür yürüme meselesine gelirsek: evet bir yürüme var ama bu başkanlığa doğru değil, emekliliğe doğru.
    kabul etmelisiniz ki her şeyin bir sonu var troll kardeşlerim.
  • buradaki akplilerin sokaktan bağımsız moron olduklarını gösteren gümbür gümbür yürüme.
    saçmalama rekoru kıran biri varsa, onun adı recep tayyip erdoğan.
    kıraathane nedir amk, zonguldak diyemiyor, tek partili dönemde ilkokul okudum diyor.
    daha ne saçmalayacak anlamadım ki?
    ha unutmadan, hiçbir liderle canlı yayına çıkmaya da götü yemiyor. erkekse, dünya lideriyse hadi çıksın! yanına 2 danışmanını da alabilir. hadi.
  • bunu reddeden arkadaşlara katılıyorum. attan da düşmüştü zaten, bi keresinde de çok mitingden sesi kısılmıştı. bunları da düşünürsek bir dönem fazla bile kaldı o koltukta.
  • strateji dediğin ile memleketin kendisini "arap saçına" çevirmek kadar başarılı olmayan hareket. hatta daha ilerisi memleketi arap taşağına muhtaç etmek olabilir.

yavaş gel, (arap) saçın başın dağılmasın.