• evet belki bir çoğunuza göre basit bir internet araştırmacısı , bazılarımıza göre sadece çalıntı içerikleri türkçe seslendiren bir şahıs ancak bu defa çıtayı baya bir yükselterek , korona virüsü araştırmak ve anlatmak adına an itibariyle çine gitmektedir .

bağlantıda neler yapacağını ve amacını canlı olarak aktarmaktadır . link
  • para için yapılır mı bu be?
  • ölmeyi bayılmak sanıyor sanırım. tüm insanlar çin'den kaçmanın derdinde bu çin'e girmenin derdinde. 3-5 fazla tık almak için şöyle şeylere neden kalkışırlar anlamıyorum. umarım buralara hastalık vs getirmez

edit : hatalı anlatım düzeltilmiştir
  • bir kap kacak götürsün yanına, gerizekalı yutıbırlar için bu virüsten getirsin, kanallar şenlensin.
  • buyuk ihtimalle tutuklanip elcilikten yardim istemesiyle sonuclanacaktir. cin'de tek bir cinli'ye "uygur turku" demesine ya da birkac cinli'ye verilen sayilarin yalan oldugunu israrli sekilde soylemesine bakar.

buyuk ihtimalle hong kong'da kalip, oradan spekulatif videolar yapacaktir. bu kafa yapisi ile cin'e giderse 4m kare hapishane kogusunda omrunu harcar.

edit: cin derken, anakarayi * kastediyorum.

edit 2: cinli derken de anakarada yasayanlari kast ediyorum.
  • ingilizce altyazı koysun.. tüm dünyadan tık alır..
  • ailesinin başı sağolsun şimdiden.
  • az önce youtube'a koyduğu videoda açıkladığı olay.
    şans diliyorum kendisine. yaptıgı hareketi pek mantıklı bulmadığımı da belirtmek isterim.

edit: bundan bize ne falan diyenler için söylüyorum. çin'e gidip gelen herkes potansiyel risk teşkil ediyor. ilgilenmeyenlerin başlıkla işi yok zaten. siz bilmem ne yapan kız başlığına falan yazın.
  • "3 milyon görüntülenme alsak 8 bin cepte, 3 bin de gel-git masraf." bunların olaylara bakışı bu.
hesabın var mı? giriş yap