• cesaretinden ve fikrinden dolayı kutluyorum. zevkle izledim tebrikler
  • 50 yıl geriden gelen bir ülke. yine güzel bir video olmuş ama bence daha uzun olmalı videolar. 1 ülkeyi 15 dakikada anlatmak yetersiz kalıyor.
  • acaba izlerken utandılar mı türkiye’de yaşayan soydaşları? hiç sanmam.
  • içimizdeki ermenileri göstermiş videodur. hayırdır oğlum? bu ülkeden bu kadar rahatsızsanız, türk olmaktan bu kadar utanç duyuyorsanız defolup gitsenize başka ülkeye yemez dimi maçanız? evet yemez, anca türkleri aşağılayın zaten.
  • ermenilerin tüm derdi türk düşmanlığı. bu sebepten dolayı azerbaycan ve türkiye nin asla işin içine siyaset katmadan çok sıkı ve güvenilir ilişkiler kurması gerekiyor. bu iki devletten birisi tökezlerse ermeniler katliama girişir, sonu çok kötü biter. belki de türk keneşi'nin bu gibi durumlar için acil durum planlamaları yapması lazımdır.
  • sırf para için youtuber olanlara karşı bir ön yargım ve tiksintim olmasına rağmen kendi kendime bir şans ver de izle şunu derim hep.
    ruhi! bu videoda herşey güzel giderken "bakın polis bize yumruğu sıkık bir şekilde geliyor" kısmı var ya... hah o an film bende yine koptu.asabım bozuldu.kendini çok mu zeki sanıyorsun çocuk sen?
    tanım:kolpa bir video.diğer tüm videoları gibi.
  • dünyanın en gaddar ve katil milletleri ermeni ve sırplardır. sırpların avrupa'nın göbeğinde yaptığı soykırımın bir benzerini bu orospu çocukları da çok yakın zamanda gerçekleştirdi. videoda yaşlı ermeni "türkler hayvandır" diyor. bunların ataları doğu anadoludaki çetelerle türk ve kürt çocukların kanını içiyorlardı. sonra kürt alayları (adı hamidiye alayları idi fakat 1.dünya savaşından önce 1910 gibi ittihat ve terakki hamidiye ismini değiştirmişti, ismi hatırlayamadım) bu hayvanları türk ve kürt köylerinden uzaklaştırdı.

videodaki ermeniler hocalı katliamını umursamıyorlar bile. adam sayıya göre katliam hesabı yapıyor. "hocalı da kaç kişi öldü ki, ermeni soykırımı gibi mi? savai esnasında olan bir şey" gibi aptalca fikirlere sahipler. gerçek ırkçılık budur. sayıya göre katliam yarıştıran şerefsizler yığını. azerbaycan ile savaşmak istediklerinde yaşlı başlı ermeniler gönüllü olarak orduya yazıldı, tek dertleri ölmeden önce bir türk öldürebilmekti. videolar da "türk öldürmeye gidiyoruz, intikamımızı alacağız" gibi salakça işlere giriştiler o zamanlar. azerbaycan bunların anasını sikti de pustular biraz.

bir de bonus kafalı ırkçı piçin ruhi çenetin türk olduğunu öğrenince nasıl sinirlendiğini, içindeki nefret ve kinle "türkiye terörist devlet" diyerek kışkırtmaya çalıştığı çok belli oluyor. hocalıyı da azeriler planlamış. bu şey değil mi ya? pkk'nın "çocukları tc öldürdü, köyleri tc basıp suçu pkk'ya attı." savunması. dağdaki pkk köpekleriyle ermenilerin bağı kafa olarak sağlanmıştır. aynı kafa.
  • sözlük ermeni kaynıyormuş belli eden paylaşım.
  • ulan adamlar turklere kin kusmus, dusman nazariyla baktiklarini ayan beyan dile getirmis suclu gene biz olduk. eksi degil erivansozluk sanki.
  • halkların kardeşliğine inanan ve editlerinde türk olduğunu yazan duyarcı laleler şöyle bir açılsın kenara bak ne diyecem: gerek diaspora gerek ermenistan'daki ermeniler bir türk'ü dişle yese doymaz. amk malları siz neyin duyarını kasıyorsunuz hala? türk sünni bakış açısıyla yapılmışmış. ulan yakın tarihten haberiniz yok, bari şu bonus kafalı ermeni hırbonun tavrı da mı ne mal olduklarını göstermiyor size.

eğer bunları yazanlar türk'se kanlarına sıçayım. türk falan değilsiniz amk gerzoları sizi. ki ben çoğunluğun pkklı barzolar olduğunu düşünüyorum.

sıkıntı yok. böyle anonim hesaplar arkasından havlayıp durursunuz anca. soyu bozuk dağ kaçkını piçler sizi.
hesabın var mı? giriş yap