• hiç bir öğrencisinin "hoca bize taktı" diye serzenişte bulunmadığı okuldur.
  • 4 yılımı geçirdiğim harika enstitü. odtü+boğaziçi+hacettepe'yi toplayın burada verilen eğitim kalitesinin yarısı etmez.

hocaların öğrencilere yaklaşımı, sınıflardaki kolej havası, öğrenci odalarındaki minik eğlenceler, havuz partileri, şenlikler vsr. kesinlikle hayatımın en güzel günleriydi. artık cd'lere kaydettiğimiz o anılarla avunuyoruz ama olsun. yine de unutulmaz.

kesinlikle üniversite seçimlerinde aklınızda olsun, çok dua edersiniz çok.
  • burada okuyacaksanız gryffindor'da okumaya çalışın.
  • yeni açıklanan sınavsız okullar listesinde adı geçmektedir.

yumulun.
  • muhtesem otesi ilim irfan yuvasi.
    gerek ogrencilere veriken sosyal egitimler gerekse fenni ilimlerdeki yaklasimlar amerikads bile zor bulunur. ruslarin bu nedenle s400 s eviyesinde teknoloji urrtip muhtesem savas ucaklari urettigine inaniyorum.
    bizim gibi ilmi cok yanlis anlayan toplumlardan boyle s400 seviyesi tknoloji beklemek hata olur.
  • yani güzel, o derece yani güzel, ancak güzel diyebilirim...
  • aaaaah ah efendim :))
  • efsane serilerden.

1. bölümde arka fonda çalan müziği hala aklımda.
  • 30 mayıs 2018 tarihinde mesut süre'nin sunduğu radyo programı rabarba'ya bağlanan bir telefon konuğunun günün sorusuna yanıt olarak anlattığı ve yayındakileri (nuri çetin ve mesut süre) güzel bir trollediği seri. çok güldüm be. *
  • ne cambride ne harward ve dahi ne hogwarts bu ilim ve irfan yuvasının yanına yaklaşamaz.

biliyorsunuz finlandiya eğitim sistemi yıllardır inceleniyor.

ama dünyadaki hiç bir kurum russian institute'nin yanına yaklaşamaz.
    bir kurumdur efem. *
hesabın var mı? giriş yap