• boston-cleveland serisinde de rajon rondo'yu aramış. "lebron'un çok götü kalktı, indirin bi zahmet" demiş.
  • burak yılmaz'dan daha az suçlu kişi.

burak yılmaz şikecinin önde gidenidir.
    o nasıl gol ulan.

*
  • ntv spor'a telefon bağlantısıyla katılıp, 'böyle bir iddiayı kanıtlasınlar, yarın futbolu bırakayım' demiş kalecidir.
  • ara gaz kralı.

"hanımın çiftliği'ni aramış, "koyun la ezel'e" demiş.
  • aziz yıldırım'ın sözüne inanmayanların, söz konusu kalecinin canlı yayında itiraf niteliğinde yaptığı açıklamalara ne diyeceklerini merak ediyorum.

"ben futbol hayatima laf ettirmem"

"ümit özat ile çok uzun yillardir tanişiyorum, ben ona ne kadar söylesem de maç sonuçta 3-0 bitmedi mi? bitti "

"özel görüşmelerim beni ilgilendirir"

(bkz: yatacak yerin yok)
  • kimse rüştü'yü fenerbahçe'nin şampiyonluğunu çalmakla itham etmiyor. aptallık etmeye gerek yok. herkes rüştü'nün gücünün buna yetmeyeceğini biliyor. ama aziz yıldırım rüştü'nün fenerbahçe'nin rakiplerini arayıp motive etmeye çalışmasına çatıyor.

rüştü'nün iddia edilen hareketlerinin vehameti, o hareketlerinin sonuçlarıyla ilgisizdir. rüştü'yü kimse iplemiyor da olabilir. ama fenerbahçe'nin efsane kalecisi olmuş bir adam böyle bir şey yapmışsa, bu vahimdir.

yani fanatik arkadaşım, rüştü'nün onu bunu etkilemiş olması, şampiyonluğa etki etmiş olması falan değildir olay. rüştü'nün bu harekete cürret etmiş, bu kadar küçülmüş olmasıdır - ki yalnızca iddia aşamasındadır. eğer söylenenleri yaptıysa fenerbahçe'nin şampiyonluğunu çalmamıştır, fenerbahçelilerin gözündeki rüştü'yü mahvetmiştir.
  • ota boka el sikiyle gerdeğe girmek muhabbeti yapan fenerlilerin, sayesinde gerdeğe giremedikleri için suçladıkları kaleci.
  • akbank'ı aramış, "koyun garanti'ye" demiş. onlar da karlılıkta koymuşlar gerçekten.
  • kimseyi aramadığını söylemiştir ntvspor da. komplocular boşa heyecan yapmasın.
hesabın var mı? giriş yap