• türkiye'ye geldiğinde "kabuslarımı geri verin" demesi muhtemeldir.
  • kız iklim değişikliğine karşı konuşuyor, ayrıca dünyanın geri kalanına göre şanslı olduğunu da belirtiyor. şimdi bu konuları fazla hafife alıyorsunuz ama 30 yıl sonra bırak götünüzü yıkamak için su bulmayı; içmek için bir damla suya muhtaç olmazsınız umarım.
  • senin gelecekteki piçlerin iklim değişikliği yüzünden heder olmasın diye konuşan birine daha ne hayalin var senin diyen bir halka sahibiz ve hala nasıl daha medeni olabiliriz diye soruyoruz.

bekle oluruz daha medeni.
  • 13 ile 35 yaş arası gösteren kızın abartılı ancak haklı konuşmasıdır. ileride isveç'in başbakan adayıdır.
  • "and yet ı'm one of the lucky ones" diyerek kendisinin şanslı olanlardan olmasına rağmen rüyaları çalınan biri olarak gördüğünü anlayabilirsiniz. yani isveçli olmasına ragmen dünyanın gittiği yer açısından kendisini sorumlu görüyor helal olsun, biz hala goy goy yapalım.
  • my preciousss...

anladık. kız iyi birşey anlatıyor. of tamam.. bu kadar da triggered olmayın be. az relax.

az daha sevimli birşey bulsaydınız ya . çok yapmacık.
  • hayran olduğum kızdır.

dünya doğa açısından freni patlamış kamyon olmuş burada hala bu kızın yarısı kadar bilince sahip olmayan insanlarca goy goy malzemesi yapılıyor. vizyonunuza saygılarımı iletiyorum.
  • bu kiz yillardir bu sekilde yetiskinleri azarliyor.

ben kendisi her konustugunda ofke ve utanc duyuyorum.

duygularini dile getiren bilincli kizdir.
  • isveçli kızın rüyalarını çaldıkları bu dünyada bizim g.tümüzü keserler..

tanım: 'bizim ebemizi s.ktiler kardeş az otur soluklan..' denebilecek kız..
  • "sizden, eviniz yanıyormuşçasına harekete geçmenizi istiyorum. çünkü yanıyor."
    - (bkz: greta thunberg)
hesabın var mı? giriş yap