• eğer doğruysa, alternatif dünyadaki kendimi acayip kıskandığım durumdur. bir rüyamda angelina jolie ve jenna jameson ile aynı küvetteydim; sonrası malum. meğer ben neymişim de haberim yokmuş.
  • (bkz: oldu o zaman)
  • birkaç hafta önce aklımdan geçmişti bu mümkünlük. yalnız rüyalarda mantık kurallarının işleyemediği çok çok saçma şeyler olduğunu da farkettikten sonra terkettim bu fikri.
  • ispatlanamaması tamamen bilim adamlarının bok yemesidir.
  • bu durumda biz de paralel evrendeki benliklerimizin rüyaları mıyız diye düşündüren önerme
    edith:
    o değil de alternatif ben geçen gece birini vurdum yakalandım mı lan acaba?
    büdüth:
    o da değil de ulan ne sıkıcı rüyaların var alternatif ben, geri misin nesin az bi fantazi yapar insan rüyalarında.
  • paralel evrende osman baydemir'in, halisinin pirelenmesinden endiselenmesi demektir.
  • -peki paralel evrendekiler de bizi görecek mi?
  • paralel evrendeki janickk cok acayip bi insan dememe sebebiyet veren fikir. aman diyim.
  • gördüğüm bir kaç rüya neredeyse birebir yaşanmıştı, demek ki paralel evren bizden bir gün yahut daha az mesafede öndedir.
  • "bilim adamları tarafından henüz ispatlanmayan bir gerçeklik" olduğu için hemen inanmamız lazım gelir. ispatlansaydı hadi len diyecektik.
hesabın var mı? giriş yap