şükela:  tümü | bugün
  • fas'lı aynı zamanda fesli sanatçı. lm3allem(muallim) adında enteresan ve izlenme rekorları (kendi çapında) kıran bir çalışması mevcuttur. demedi demeyin buralar hep entry dolacak.
  • kocam.
  • kendi milletinin ortaya çıkarmış olduğu fesi (fes denilen başlık adını ortaya çıktığı ülkeden almaktadır) giyen sanatçı.

ha bir de; (bkz: fes görünce korkan kemalist)
  • arap dünyasının julio ıglesias'ı olarak nitelenen faslı şarkıcı. neden böyle niteleniyor ben de çok anlamadım açıkçası. ama youtube'da lm3allem şarkısı ile çok kısa sürede 50 milyon izlenmeyi geçti. buralar hep entry dolacak gibi, vaziyet alın.
  • an itibarıyla arap pop şarkıcıları arasında 100 milyon izlenmeyi aşan 3 şarkıcıdan biri ve birincisi. dinlediğim kadarıyla da en iyisi. hala al turk zaten çocuk daha, onu pepee kontenjanından sayabiliriz.

diğerleri için ise :

(bkz: hala al turk)
    (bkz: hussain al jasmi)
  • son video klibi 174 milyon+ izlenen fas'lı şarkıcı. kendimize bok atmak istemiyorum ama mecbur kalıyorum. bizde böyle bir tarz yapılmaz, yapılsa tutmaz, klibi kesinlikle daha kötü olur.

demek ki bazı şeyler fes ile alfabe ile açıklanamıyor mu ne?
  • birine benzetip çıkaramadığım şarkıcı. malum klipte çok sempatik bir herif.
    o nasıl "vallah" deyiştir aman yarabbi. amılır. çakma dişler çok beyaz gözümü aldı :( ama olsun amarsın bunu.

edit: buldum. babamın amcasının kızının oğluna benziyor. yakışıklı olanı.

başka bir şey buldum süper. aha o şey.
  • enty parçası ile sesine hayran kaldığım fas'lı müzisyen
  • hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım ortadoğulu başarılı şarkıcı.arap ırkından tek sempati duyduğum kişi.
    --- spoiler ---

2015 hit parçası lm3allem (arapça: ?????) ileyoutube`da 3 ayda 100 milyondan fazla görüntülenme başarısını elde ederekguinness dünya rekoru`nu kazandı.[6] ayrıca, ağustos 2015 itibariyle, lm3allem video klibi,youtube`da en çok izlenen arapça video klip oldu ve 250 milyondan fazla görüntülendi.
    --- spoiler ---