• 22 yıldır çocukları taciz eden okul müdürünün yaptığı ahlaksızlıkları her türlü yıldırma ve üstünü kapama çabalarına rağmen yılmayarak ortaya çıkaran saadet özkan öğretmen'e verilen ödüldür.

cesaret ödülü töreni için buyrunuz.

kaynak
  • böyle bir öğretmen yetiştirdiğimiz için gururlansak mı yoksa öyle bir müdür yetiştirdiğimiz için utansak mı bilemedim..
  • açıkçası tımarhaneye dönmüş bir ülkenin şu anki kafa yapısıyla tutuklanmasını bekliyordum.

bu arada okul müdürü olacak o yaratığı oraya kim getirdi o da ayrı bir konu da neyse..

edit: yanılmamışım. ödül galiba abd'de verilmiş. ulan bir kere de şaşırtın lan bizi. bir kere amk ya. swh swh
  • bu dünya güzeli insana ne zaman baksam hep gözlerim yaşla doluyor. çok yüce bir insan bence. cesaret ödülü az bile.
  • üzücü bir ödüldür.
    böyle bir hadiseyi ortaya çıkartmak ve suçluya suçunun cezasını çektirmek cesaret gerektiren bir şey olmamalıydı.

batı dünyasının ülkemize bakışını gösteren ve temelinde alaycılık olan bir ödüldür.

"öylesi sapkınlıkların üzeri örtülen bir ülkede böylesi bir sapıklığı sineye çekmemeniz büyük cesaret vallahi" demişler.
  • saadet ogretmenin cesareti, inanci, sabri, kararliligi onu unutulmaz bir insan yapacaktir. cok guclu bir kadin, onunla ne kadar gurur duysak az. ınsanin icinde umut filizleniyor.
    sapik mudure gelirsek... hic gelmeyelim onlara, daha cok saadet ogretmenimiz olsun, toplum huzur bulsun. daha cok saadet ogretmenimiz nasil yetisir buna kafa yoralim
  • bizim ülkemizde tacize yayın yasağı getirilip üzeri kapatılıyor.
    ortaya çıkaran gazetelere ceza geliyor...
    siyasi liderlerimiz çıkıp bir kereden bir şey olmaz diyor.

sonra avrupa bizi kıskaniyir, amerika bizi aşağılıyir.

biz zaten aşağılardayız.
  • gurur duydum..

politik bir ironi değilse şayet; ayrıca gurur duydum..

başka bir sözüm yok..
  • varlığın daim olsun değerli hocam.
  • en azından yarısını bizim bu konulardan sorumlu hollanda fatihimizde yapsaydı keşke
hesabın var mı? giriş yap