• an itibariyle işe giderken pek de bir şey hissettirmeyen eylem. (bkz: gece vardiyası)
  • zor bir durumdur. özellikle en zor noktası sabah inanılmaz derecede üşümektir. ayrıca en sıkıntılı noktası, erken yatmayı gerektirir.

ama güzellikleri de vardır. örneğin sabah sokağa çıktığınızda havanın hala karanlık olması ve çevrede kimseciklerin olmaması. bu durum bana çok büyük keyif vermekte. bir de herkesten erken kalkmış olmak psikolojik olarak saçma sapan bir mutluluk sağlar. sanki siz onlardan daha üstünmüşsünüz gibi.
  • ben hep sabah saat 9'daki mesaim için saat 8'de uyanıp, duş alıp giyinip, kahvaltı edip, saçı başı şekle sokup, 7 dk.'lık yürüme mesafesindeki işime gittiğim için beni etkilemeyen mesele.

deniz olmayan yerde nasıl yaşıyorsunuz yeaaa.

aha işte böyle.. ne zor dii mi deniz olmayan yerde yaşamak?
  • cidden zor durum, bunu yapmak için akşam 9-10 gibi yatmak gerek e işten 6 da çıksan o istanbul trafiğinde eve gelmen saat 7 yı geçer yanı yaşamak için sadece bir buçuk iki saatin var, kısaca yaşamak için vaktin yok ne boktan bir durum.
  • benim bu.sabah 5 te kalkıp,akşam saat 10 da bırakıyorum.nasıl?
  • hayat bu degildir olsa olsa kabus olur
  • zannetmiyorum ki istanbul disinda bir kisi de sunu yapmak zorunda kalsin...

hayir ondan sonra bir de istanbul icin siirler yazmiyolar mi, ayakta sikesim geliyo o insanlari yemin ediyorum...

istanbul'u sikeyim size bisey olmasin aq !!!
  • 1,5 senedir pazartesi sabahları kalkıp, istanbul beykoz'dan, yalova altınova'ya %90 toplu taşıma ile giden bendenize göre normal bir eylem.

edit: bu hafta içi kendime araba aldım. masraflar şirketten
  • şirketin taşınması sebebi ile benimde dahil olduğum durum. 65 km ve bir adet köprü var artık evimle işim arasında, her zaman baba nasihatı dinlemeyin ticaret iyidir iyi
  • 5 senedir haftada 4 gün yaptığım şey. hatta 4:40 da yataktan çıkmış oluyorum. o yataktan çıkış anını allah düşmanımın başına vermesin. fakat bünye alıştı artık.
hesabın var mı? giriş yap