• erkek bünyesinin uykudan sonra "yeni donanım bulundu" sinyalidir. hatta "bu aygıt düzgün çalışıyor" demek istiyor bile olabilir.
  • sabah benden önce kalkarsın
    adamı yatağa mıhlarsın
    ulan şerefsiz anamız bacımız var
    bir kalkıp el-yüz yıkatmazsın.
  • birçok gencin sırtındaki kamburun sebebidir. anamızdan babamızdan gizleyeceğiz diye ebemiz sikildi yıllarca.
  • bazen kalkıp çalan alarmı kendisi kapatıyor...çok işime yarıyor sağolsun
  • bugün uçan arabalar yoksa mesulu budur.

yıllardır bu meretle uğraşırım. diyorum ki arkadaş bu kadar kan sabah sabah burada toplanacağına kafada, beyinde toplansa negzel olurdu. dünyada 3 milyar erkek olsa, bunların %70'i seksüel açıdan etkin olsa, bu adamların hepsi sabah ereksiyonu yaşıyor lan. korkunç yani. olmasa bu kadar adam ereksiyon, kan beyinde toplansa, aha işte, koptu gitti medeniyet. 2 seneye uzayda yaşam buluruz. kişisel garanti veriyorum ya, o kadar eminim.

hadi sıradan adamları, seni beni geç, vaktiyle leonardo da vinci, albert einstein, nikola tesla da uğraşmıtır bu meretle. tesla emaneti donla göbeği arasına sıkıştırmıştır misal kahvaltıya inerken. eminim olmuştur. edison'u anası uyandırmaya geldiğinde edison yorgana sıkı sıkı sarılmıştır, "anacığım çok üşüyorum" demiştir. einstein bunlarla uğraşacağına soğuk füzyonla uğraşsaydı keşke, ya da ne bileyim tesla elektrik akımını kablosuz olarak uzun mesafelerde taşısaydı.

keşke bu denli glikoz don gevşetmeye, yatak yayı esnetmeye harcanmasaydı/harcanmasa her sabah. olmadı ama olmayacak da. kıspet.
  • işemek için iki büklüm olmanı gerektiren illet...
  • sabahlari penisin hic sebep yokken ereksiyon olmasi.. power on self test..
  • belli bir yaştan sonra kesinlikle ve kesinlikle kızlara anlatılması gerekmektedir. yoksa şöyle bi hadiseye yol açabilir;

zminrna erkek kuzenleri ile büyümüştür. [ farkındaysan büyüdü dedim, kocamanım lan ben ] doğal olarak da kuzenlerin kardeşten farkı yoktur lakin zminrna büyürken kuzenlerinin de büyüdüğünü idrak edememiştir. bir sabah yine her sabahki gibi kuzeni başucundaki 2 adet dünyanın en salak ve dayanılmaz melodisi ile çalan çalar saate rağmen uyanmamakta ısrar etmektedir. ve zminrna her zamanki gibi küfür ederek yataktan kalkar, saatleri kapatır ve kuzenine seslenmeye başlar. başlar diyorum çünkü bu seslenme faslı üzerine soğuk su dökmeye kadar gitmektedir. neyse ki kuzen su faslından önce uyanmıştır. ama anlaşılmaz bir biçimde homurdanarak yataktan çıkmamaktadır. zminrna sonunda sinirlenir ve üzerine doğru atlar. kendince üzerinde tepinirse ayılacağını düşünür. kuzen ise sadece " tamam kalkıyorum ya dur bi " demektedir. ve öldürücü darbe gelir. zminrna kuzenin üzerindeki pikeyi kaldırır. bir elinde pike, 2 adet faltaşı misali açılmış göz, kapanmayan ağız ve kuzenin sabah aktivitesi brezilya dizisi misali bakışmaktadırlar. evet sonunda kuzen bağırır. " bok vardı di mi? 2 dakika beklemedin... " lakin pişkinlik damarlara işlemiştir bi kere... son söz olarak " yuh lan bu ne zaman büyüdü? en son 6 yaşındayken görmüştüm neyle besledin bunu? " denir.

kıssadan hisse; pişkinlik yapabilecek kadar yüzsüz değilseniz sabah sabah erkekleri yataktan kaldırmaya uğraşmamalısınız. ben yaptım ve kuzenimin büyüdüğünü anladım. yeni bir algıya henüz hazır değilim, hayır hayır...
  • gun gelecek o da ozlenecek, gun gelecek sabah olsa da kuslar otse denecek.erken oten horozun basinin kesilmeyecegi gun gelecek a dostlar.
    allahim beni oldurmeden cukumu oldurme
  • otuzlu yaslarda artik bu basligin altina entry girerken, 'her sabah' tanımlamasını kullanmazsınız.

(bkz: konusturma beni sozluk)
hesabın var mı? giriş yap