• saçlarını boyamayan ya da kuaförde boyatmayan kadınlardır. genelde 'neden boyatmıyorsun? alerjik misin?' gibi sözlerle diğer kadınlar tarafından sorgulanırlar. gerek duymuyorum dediğinizde ise ay çok bakımsızsın diye size üzülürler.

kısacası alerjik ya da saçlarının rengini seven kadınlardır. fazla anlam yüklemeye gerek yoktur.

edit: imla
  • bir çoğu sarışındır. sarışın olup türkiye şartlarında ben esmer olmak istiyorum diyen görmedim daha.
  • saç renkleriyle veya saç sağlıklarıyla mutlu olan kadınlardır.
  • saçlarının beyazlayacağı günü bekleyen kadınlardır.
  • "doğallığı seviyorum", " daha erken", "biraz daha zaman geçsin" gibi bahanelere sığınan ben ve benim gibi üşengeç kadınlardır. her an ölebiliriz lan aslında pembeyse pembe o an boyatacaksın aslında, sonra yıllar geçiyor fotoğraflara bakıyorsun hep aynısın, çok sıkıcı.
  • saçlarını boyattıktan sonra bir daha eski rengine dönemeyeceğini bilen kadınlardır.boya bakalım bu canım siyahı başka renge bir daha böyle siyah olacak mı? olmaz.
  • saç boyatmanın bakımlı olmak??! sayıldığı bir zamanda yaşadığı ve kendi saç renginden çok memnun olduğu için kendisini uzaylı gibi hisseden kadınlardır; ki bunlardan biri de benim. herhangi bir boyayla elde edilmesi oldukça güç, açıklı koyulu kahverengi tonlarında çok sevdiğim saçlarım var ve umarım çok geç beyazlar diye dua ediyorum (^_^)
  • beyazlayınca mecbur hissedeceğim zaten diye düşünen kadınlar olabilirler.
  • saçları hala beyazlamayan, renginden memnun olan ve kuaförde fazla zaman geçirmekten hoşlanmayan kadınlardır.
hesabın var mı? giriş yap