• karma öğrenci yurtlarının kız ve erkek olarak birbirinden son derece yerinde bir kararla ayrılmasından son derece rahatsız olmuş ve soru önergesi vermiş olan chp'li (zaten başka hangi parti olabilirdi ki?) bir vekil.

http://www.habervaktim.com/…aveyin-derdine-bak.html

ya memleket yangın yerine dönmüş, vekilimizin derdine de bakın. kredi yurtlar kurumu bir yanlıştan dönmüş, kız erkek ayrı ayrı dursunlar demiş ama hiç alakası yokken tutup lüzumsuz, manasız sorular sorup gündemi meşgul ediyorsun, ne şimdi bu?

habervaktim / yeni akit de güzel bir habercilik yapmış, onları tebrik ederim.
  • karma öğrenci yurtlarının değiştirilip, kız ve erkeklerin ayrılmasına karşı çıkmış kişidir. ben kendisini destekliyorum. ama bugünün türkiye'si bunları kaldıracak yapıya henüz ulaşmadı. onun için önce şu yobaz kafalar kumdan çıkartılmalı.
  • genel olarak sorunları konuşarak çözen biriyim, tartışma işini çoğu zaman eğlenceli de bulurum.
    ama mesela,
    ben bir çay bahçesinde oturuyor çekirdek çıtlıyorum,
    son derece canım bir halet-i ruhiye içerisindeyim
    ve televizyonda şafak pavey işte birşeyler konuşuyor
    sonra mesela yan masadan birisi şafak pavey'e kötü bir söz söylüyor
    hah işte o durumda mesela ben kalkar o kişiyi sorgusuz sualsiz döverim.
    sonra çekirdek çıtlamaya devam ederim.
  • cehaletin mide bulandıracak seviyenin ne kadar ötesinde olduğunu, din denilen kavramın toplumları ne kadar gerizekalı kılabildiğini hatırlamama vesile olmuştur. teşekkür ediyorum.
  • verdiği önergenin doğruluğunu veya yanlışlığını geçtim, beyinleri örümcek ağlarıyla örülmüş, sadece çıkarları doğrultusunda düşünebilen insancıkların anlayamadığı ve hiçbir zaman anlayamayacağı güzel insan.

sırf sizin gibi düşünmüyor diye yaptığın yorumlara bak, nasıl bir hayat lan sizinkisi..
  • futbol maçı yorumlamayan vekil.
  • pembe metrobüsçüleri sinirlendirmiştir.
  • en azindan isini yapan bi milletvekili, yoksa baska bir milletvekili gibi tv'de futbol yorumu yapmiyor.
  • ülkedeki orospu çocuklarını belki dizginleyemiycek ama en azından dikkat çekiyor, helal olsun.
  • avrupa avrupa diye götünü yirtan papağan ve liboşlarin ve yobazlarin zoruna gitmiş yaptiği ancak sizin kapisinda ağlayip, saksoya nazir olduğunuz avrupa'nin neredeyse her yerinde uygulanmakta olan bir sistem icin önerge vermiş milletvekilidir.

ha tabi memleketteki örümcek beyinler tarafindan yetiştirilmiş sakat zihinler icin uygun mu orasi bilinmez.
hesabın var mı? giriş yap