• ismi ile tezat bir biçimde sahibinden satılan ürünlerin bulunmadığı site.
  • bu site isminde belirttiği işlevi tamamen kaybetmiştir. ismini sahinden.com yerine galeriden.com olarak değiştirse benim için çok fark etmez.

tüketicilerin bu sitenin bünyesinde bulundurduğu en kıyak müşterileri olan manipülasyoncu galericilere yasal yollardan baskı yapılması gerekiyor.

adamlar 200 bin km'yi devirmiş, 12 yaşında, en az 8-10 kazaya karışmış b sınıfı arabalara şaka maka sıfır fiyatının yarısından fazla fiyat çekiyor. paraya sıkışan insanların kazalı ve bakımsız arabalarını ellerinden alıyorlar, boyayıp cilalayıp satışa sunuyorlar. sonra bunu gören gerçek mal sahipleri de bunların fiyatlarına uymak zorunda kalıyor. çünkü mal sahiplerini elindeki araba daha temiz olsa bile onlar kadar iyi cilalamıyor, boyatamıyor aracını. sanayi'de pert parlatan usta arkadaşları yok. fotoğraf çekmeyi de galeri kadar bilmiyor, o kadar kalite makinesi de yok. bu galericilerde ellerindeki dandik mallarla resmen tüm fiyatları kendileri belirliyor.

acil önlem alınması lazım.
  • güncel pazar payı hakkında bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim . malumunuz n11 de satış yapıyorum. siren muhabbetinden sonra ürün eklemeyi bıraktım. bir ara sahibinden üzerinden faturalı get ilan olarak satış yapmaya yeltendim yıllık aidat vs. olayı var. gittigidiyor desen bitmiş. amazon hesabı açtım kullanıcı sayısı çok az olduğu için satış oranı çok düşük.
  • son günlerde fena sıçışlarda olan site ve uygulama.
  • facebook ve instagramdan çok kullandığım site ve uygulama. bu tür hata ve çökmeleri keşke hızlıca halletseler.
  • ıyi ki ihtiyacimiz var,calismayan sitecik.
  • site hala mortingen
  • veritabanı sıkıntısı var gibi gözüküyor.
    pek kimsenin aramadığı araçları aradığınızda araçlar listelenmiyor. piyasa araçları harici araçlar yüklenmiyor.
  • araç ilanlarında hatalı kategori ilan verenlerin önüne kasti geçmediğini düşündüğüm site. araç alım satım işlerinde diğer alternatif sitelerin beceriksizliği yüzünden meydan bunlara kalıyor işte.
  • gerçekten dürüst insanların ahının çıktığı site. o kadar dolandırıcı, düzenbaz, günlük ev kiralayan godoşların ilanlarına laf etmeyen ama nerde bi basit gariban ilanı var hemen ilan verme kuralları de ilanı alma.
    (bkz: alma mazlumun ilanını çıkar aheste aheste)

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap