• https://www.sahibinden.com/…gisayar-249047607/detay

disket okuyucusu, windows 98 işletim sistemi ve birçok lcd'ye meydan okuyan tüplü monitörüyle adeta bir fiyat performans canavarı olan, mayın tarlası, solitaire gibi oyunları yüksek fps'de sıkıntısız çalıştırabilen neredeyse hiç yıpranmamış yıllanmış bilgisayardır.
  • yerel bir gazetede sürekli metin yazan birinin kaçırmaması gerektiği bilgisayardır. yoksa mazallah sonra nereden bulabilir bu eşsiz cihazı?

ulan bazılarındaki öz güvene bayılıyorum. bokundan bile az kokar diye övünerek bahseder böyleleri.

600 de dememiş, 595 demiş fiyata. o kadar biliyor pazarlamayı koduğum.
  • satıcısı öyle bir anlatmış ki insanın alası geliyor. işte pazarlamanın gücü.
  • ilk sahibi olduğum, 30 yıllık tertemiz vestel goldstar msx bilgisayarımla karşılaştırıldığında epeyce yeni kalan bilgisayardır.

bilgisayarım 3.58 mhz hızında zilog z80 işlemciye, 64 kb ram ve 16 kb dahili ekran kartına, 1983 model microsoft işletim sistemine, kaset kaydedicisine sahiptir.kasetteki arşivlerini harddiske atmak isteyenler için idealdir. monitörü yoktur. televizyona bağlayıp kullanabilirsiniz. ciddi alıcılara 500 tirilyon dolâra bırakırım.
  • o değil de "seni seviyorum babacığım, sen benim canımsın" notlarıyla duygu sömürüsü yapmayı da ihmal etmemiş, tam bir pazarlama dahisi..
  • "diskete hem yazmakta hem de sorunsuz okumaktadır"
    vay amk teknolojiye bak. sorunsuz yazma ve okuma kabiliyeti var alette. acaba sorunsuz konusabiliyor mu okuyup yazmasinin yaninda*
  • bu fantastiş satıcının başka bir ilanına ait başlık:

"dev büyüklükte kız çocukları deli eden şahane bir bebek.."

.

tık

.
  • adam üşenmemiş çarşaf gibi açıklama yazmış bir de.

işte bunlar hep malının kıymetini bilmekten. bende böyle bir bilgisayar olsa şimdiye kadar çoktan eve gelen temizlikçiye hayrına vermiştim.
  • fiyatının pozitif olması komik
  • satıcının tüm ilanlarına bakınca sümer'in sahibinden.com versiyonuyla karşılaşmış gibi bir ürperti kapladı içimi. saykodelik desen değil, sosyopat desen belki ama yavuz sen iyi ki komşum değilsin arkadaş geceleri rahat uyuyamazdım amk.
hesabın var mı? giriş yap