şükela:  tümü | bugün
 • az evvel fotoğraflarına bakarken teyid ettiğim durum atatürk düşmanı falan ama 30luk sözlük teyzeleriyle gay kardeşlerimiz yiğaaa aslında öyle diil diyerek ufaktan çark etmeye başlıyor gibi

  puahahahahah ulan dışarıdan baksan entelektüelin dibi dersin şu adama. yobaz tayfa bile evrim mi geçiriyor ne? bi' biz kaldık böyle at hırsızı gibi anasını satayım.
 • (bkz: puşt gibin ibne gibin bişey)

  edit: gaylikle ilgili benzetmeler kaldırıldı. homofobik değilim, bu sözlükte de siyasal islamcılardan başka düşmanım olamaz.
 • kız yurdundan bildiriyorum kendisine şimdilik beş altı kısmet var. *

  edit : alt tarafı bir espri yaptık eziklerin hedefi oldu hemen. birkaç entry altta bana hakaret eden dangoz ve favcıları için söylüyorum. anladık kızlar tarafından beğenilmiyorsunuz, kızlar yüzünüze bakmıyor da kuyruk acısını bu kadar belli etmeseydiniz. birinin güzel olduğunu söylemesi bile sizi rahatsız ediyor, o kadar mutsuz, o kadar kendinizden memnuniyetsizsiniz. evet güzel bir insanım, allah da herkese kendini sevmesini ve kendiyle mutlu olmayı nasip etsin. siz bile kız bulabilirsiniz bak, hayat o kadar garip.

  ayrıca kibariyeyle tek ortak noktam cinsiyetim herhalde :) ama kuyruk acısına bakılırsa saldırgan topluluğun ortalama tipi mahmut tuncerden hallice. hadi bakalım yallah şimdi "kızlar çok rererö" başlıklarına ağlamaya.
 • ulan şuna yakışıklı diyen herhalde mağarasından yeni çıkmış.
  edit: üstteki entry'e ithafen (bkz: koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler)
 • tam entel olucam derken sabah yazarı olmuş tipi var.
 • buna yakışıklı diyen hatunlar şaka yapmıyorlarsa yarın redpillci oluyorum. yok artık amk.
 • yakışıklılığı anlayışınıza sıçayım sizin .
  adam harbiden ibneye benziyor , gidin domalın bari önünde , gök yeleli bozkurt bile daha yakışıklı bundan
 • kendisiyle bir çay içmek için sıra bekleyen sözlükçü ve okuyucu hanım kızlarımızı öncelikle şu (bkz: kırıkkale) başlığa alalım, gerisi gelmez zaten.

  ayrıca cinsiyet ayrımı yapmayalım, yazdıkları entryler nedeniyle başka talipler de olasıdır.
 • "kız yurdundan bildiriyorum kendisine 5-6 kısmet var" diyen jasbafcestayla nickli ablanın entry'lerinden bazı kesitler:

  başlık: parayla her kadınının elde edilebilmesi

  entry: dubaiden petrol zengini iş adamını reddetmişliğim var...

  başlık: güzel kadınların aptal olma sorunasalı

  entry: geçen buradan biriyle muhabbet ediyoruz. sonra fotoğrafımı gördü, sen bu değilsin falan demeye başladı. önce şaka sandım güldüm, sonra baktım ciddi şaşırdım. adam baya baya fotoğrafımın sahte olduğunu düşünüyor. sebebine dikkat :"hem bu kadar güzel olup hem bu kadar kültürlü ve zeki olamazmışım..

  başlık: evlenene kadar cinsel ilişki yaşamayan kadın

  entry: ortalamanın oldukça üstünde güzelliğe sahip bir kadınım. yav he he bütün türk kızları adriana lima zaten diye carlanmadan önce dinle kardeş, hayatım boyunca hem kişilik gelişimi hem tip hem maddi durum açısından ülkedeki kızların yüzde doksanının hayal bile edemeyeceği insanlar karşıma çıktı...

  ulan sözlükte sabah akşam kendini övüyorsun, erkeklerin sadece güzellik ve seks beklentisinde olduğunu söyleyerek isyan ediyorsun.(bu konuda da entry'leri çok) beğendiğini ima ettiğin adama bakıyorum: yüzyılın yobazı.
  senin de ifşa olacağın ve aslında kibariye'ye benzediğinin ortaya çıkacağı o kutlu günü merakla bekliyorum. ilgi budalası seni.