110 entry daha
  • daha dün salda gölünde çekeceğim eşsiz fotoğrafların ve lavanta bahçelerinin hayalini kurdum.
    umarim bir gün bunu da gerçekleştiririm.
  • kamu spotu-o gördüğünüz beyaz şeyler kum değil-kamu spotu bitti
  • resimlerle orijinalinin alakası yoktur. gözlerinizle görünce hayal kuraklığına uğrayacaksınız, benden sizi uyarması.
  • açık masmavi gökyüzü varken gitmeniz lazım. yoksa o fotolardaki görüntüleri yakalamanız zor olacaktır.
  • instagram ve facebook'ta gösteriş yapmaya çalışanları içine sıçtığı yer.
    azalarak bitin iyi mi?
  • pek yakında instagram bağımlılığına kurban gidecek olan doğa güzelliklerimizden birisi daha...

son bir iki aydır meşhur oldu. instagram sefilleri sırayla buraya gidip fotoğraf çektiriyorlar, tek dertleri bu. benim içim acıyor o güzelim gölde insan bedenleri görünce; kirletmediğimiz hiçbir yer kalmadı...
  • hakikaten gitmeyin artık oraya ya , bazı yerler var instagram gezi zihniyeti ile canına okuyorlar. bırakın oyle korunsun.
  • instagram'a foto atmalik ziyaretcilerin yavas yavas artisindan kaynakli, tecavuze ugrayacagini dusundugum dogal guzellik.

https://goo.gl/7ufsiz
  • an itibariyle salda’dan bildiriyorum. sadece fotoğraflarda güzel. gün batımında fotoğraf çekmek için gelmek isteyenler varsa koşarak gelin derim onun haricinde bir numarası yok. balçık yuvası bir yer. popülaritesinin artmasından mıdır bilmem gözüme kalabalık geldi. bu arada donla göle giren barzolar da mevcut. geçen sene bu zamanlar maldivler’de tatilde olduğum için maldivler benzetmesine totomla gülüyorum. alakası yok.
  • kimsenin bilmesini istemediğim güzel yerdir.
    lütfen yaymayın, yozgat’a gidin oralar daha güzel.
779 entry daha
hesabın var mı? giriş yap