• die hard serisi gibi filmlerini sevmesine ragmen her izleyisinde hassiktir boyle seyler gercekten olur mu diyen izleyicilerin, bu filmin realitesine daha filmi izlerken ana avrat sovup, izledikten sonra en sevdikleri film listesinde ust siralara koyacaklari film.

--- spoiler ---

ozellikle salt'in erkek kiliginda beyaz saraya elini kolunu sallayarak girisi sahnesinde gulmeyecek az izleyici vardir diyorum.

--- spoiler ---
  • ara ara malkoçoğlu abartılarına sahip ama güzel film.

--- spoiler ---

orlov abi de asansörde iki ajan öldürüp elini kolunu sallıya sallıya binadan kaçıyor ya yazıklar olsun onca ajana.. bir de salt'ın başkanın odasına kapa açma zımbırtısının olduğu yeri kırıp da girmesi biraz abartıydı sanki.

--- spoiler ---
  • dün forum istanbul avm'de ön gösterimine gittiğim film olmuştur.

--- spoiler ---
    ben ben olalı böyle angelina jolie filmi görmedim arkadaş. sanırım kocası brad pitt eşiyle gurur duymuştur bu filmden sonra.
    arkadaş kadın film boyunca iki dakika kıçının üstüne oturamıyor.sürekli aksiyon peşinde sürekli birilerini öldürme sevdası. filmde yok artık ebesinin amı diyeceğiniz o kadar çok sahne var ki.
    sinema da duyduğum diyaloglardan biri de "oha amk düz duvara da tırmanıyor karı" gerisini siz düşünün yani.
    filmin son sahnesinde helikopterden denize veya nehire atlayan ajan salt ordan da kurtuluyor ve ormanda koşmaya başlıyor. film böylece bitiyor.
    acaba ajan salt 2 mi gelecek fikrini uyandırdı bana.
    --- spoiler ---
  • harika denilemez ama güzel filmdir. sırf

--- spoiler ---

salt'un winter'ın canını alırken yaptığı fatality hareketi

--- spoiler ---

için bile izlenir.
  • devamı da var, anlaşıldı...
  • her şey iyi güzel de, neden aralara unreal tournament menü müziğini koyduklarına anlam veremediğim film. (tamam o değil ama temposu benziyordu)
  • kolpa bir film.
  • serinin devamı için oldukça yaratıcı bir fikir aklıma getiren film. mr & mrs bourne diye çekebilirler mesela. ilk sahne de şöyle olabilir. ormanda koşarlarken çarpışırlar kavga etmeye başlarlar ve sonra büyük aşk başlar. ondan sonra gelsin mükemmel planlar ve aksiyon. hatta bir sahnede tom cruise kısa bir süre görünürse efsane filmler arasına bile girebilir.

filmle ilgili fikrime gelecek olursak. bence gayet te olmuş film. amacı zaten aksiyonu yüksek tutmak ve izleyenin sıkılmamasını sağlamak. bunu da gayet iyi başarıyor. ha yok benim sinemadan beklentim farklı diyorsanız sakın gitmeyin.
  • angelina jolie iyi bir seçim olmuş, konusu da fena değil, sahneleri bu kadar abartmasalarmış güzel bir aksiyon filmi olabilirmiş.
  • perşembe akşamı boşsanız, derin mevzulardan sıkıldıysanız, dışarıda ısı 34 dereceyse ve yaşam yoğun, kıvamlı bir boza modunda ağır ağır başınızda pişiyorsa, sinema salonunun iyi çalışan kliması ve buz gibi kolası için tercih edilebilecek iyi bir alternatif gibi görünebilir.
hesabın var mı? giriş yap