• elderberry meyvesi özütünden yapılan ve gribe iyi gelen doğal ilaç
  • ingilizlerin bol bol içtiği sam buca içkisi ile ilişkisini merak ettiğim ilaç.
  • suda eriyen tabletinin tadı süper ötesi fiyatı da süper ötesi: 30 tl
  • soğukalgınlığı öncesi kırıklık hissedilir hissedilmez 2 kaşık çakınca ayağa kaldıran devegücütazıhızı şerbeti kılıklı şurup. sigorta ödemez, bugün itibari ile 35 tl lik fiyatı ile oha dedirtir.
  • henüz değeri tam anlaşılamamış ilaç.

özellikle kış aylarında grip salgının çok olduğu günlerde kullanılması şiddetle tavsiye edilmektedir.
  • hafif soğuk algınlığı geçirdiğim günlerin birinde annemin getirdiği, o günden beri ara ara içtiğim tadı enfes ilaç. son bir tablet kaldı, kışı nasıl çıkartıcam bilmiyorum.
  • sevdiceğim sayesinde öğrendiğim, halsizlikten yakınırken toparlanmama yardımcı ilaç, tadı gerçekten şahane..
  • eczaneden 37 tl ye aldığım, ailecek hayatımızı kurtaran şurup. tadı da vişne reçeline benziyor. bağışıklık sistemini anlayamadığım bir hızla etkileyip siz eyvah şimdi hastanelik oluyorum derken iyileşmenizi sağlıyor.
  • az önce antibiyotik + c vitamini alma niyetiyle girdiğim eczaneden, eczacının yoğun ısrarı ile alıp çıktığım ilaç. ben 34 tl'ye efervesan tablet formunu aldım, tadı gerçekten efsane. hayırlısı bakalım..
  • 34 tl'ye satılıyor eczanede. çok enterasan. kırıklığı anında toparlıyor.
    ki ben boğazım ağrımaya başlamışken aldım, çoğu zaman geçtir artık o yoldan dönmek. ama hiçbir şey olmadı!
    tavsiye ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap