• bunu değil , bunun babasını, dedesini yakalayıp aynısını yapacaksın. bu insanlar laftan sözden, sevgiden, saygıdan hiç bir boktan anlamazlar. kısasa kısas..
  • tanım : annesi gayrı meşru iş yapan döl israfı

bazı insanlar bende dexter olma arzusu uyandırıyor. bu yaratık, nasıl bir eğitim versen düzelir, ne anlatsan acaba bu yaptığının yanlış olduğunu kavrayabilir?

gücü yetmeyecek olsa son gaz kaçacagi yerden, aciz olana zarar vermek için dönüp, bunu eyleme dökmek için insanın dünya üstünde hiç bir etik değeri, ahlaki, dini kutsalı olmamalı.

yarın fırsatını bulduğunda çocuğa~kadına tecavüz edebilecek potansiyelde olan bu ahlaksız keşke yaptığı yüzünden acı çekerek ölse, ama sebebini bilerek, özür dileyerek, yalvararak.

başka türlü yaptığının karşılığını görmüş olmaz, en azından benim içim soğumaz.
  • (bkz: #79759471)

daha bir iki saat once yazdik bunlari.
  • inşallah polisler şöyle evire çevire ağlatana kadar ıslata ıslata ezerler de kendilerine gelirler.

öyle bir vurmak vuruyor ki sanırsın karşıda ülkeye işgale gelmiş düşman var.

yok ya karşıda ülkeye işgale gelen düşman olsa bu orospu yavrularında saldıracak göt olmaz. annelerinin sıcak kucaklarına kaçarlar.
  • bildiğin cinayet sebebi.

nasıl gözü dönmüşse şerefsizin acımasızca vurmaya devam ediyor.
    seni bu kadar şeref yoksunu olmanın yapımında emeği geçen herkesin sorumluluk duyması gerekir.
  • babası belirsiz, şerefsiz bir orospu çocuğunun eylemi. inşallah bulunur ve cinayete teşebbüsten tutuklanır.
  • yasalar içerisinde en üst cezayla cezalandırılması gereken mahlukat. adam yaşlı ve aldığı darbelerin ölümcül olma ihtimali de artıyor. insanlık, merhamet, vicdan gibi kavramlardan ne kadar uzak kalmışız böyle... yazık!
  • ömür boyu hapis cezasına çarptırılması gereken şahsiyet.

ne vicdan kalmış, ne merhamet yazık.
  • güçleri 72 yaşındaki adama yeten soysuzlar. dikkatsizce araç kullanıp adamı ıslattıkları için özür dileyeceklerine dövmek nasıl bir orospu çocukluğudur tarif edemiyorum.
  • gerçekten canlı yayında idam edilmeli orospu çocuğu pezevenk
hesabın var mı? giriş yap