• bir masa büyüklüğünde olacak.
  • note 1 ve note 2 gibi bunu da kimseye zorla satmayacaklar. yine "böyle telefon mu olur ya olmasın :(" diyecek eblek insanlar çıkacaktır. siz gidin küçük telefon yine alın. çeşit iyidir. keşke 15.6" telefon yapsalar, hemen alırım.
  • özellikleri ve çıkış tarihi hakkında yavaş yavaş spekülasyonların başladığı cihaz

beklentim en geç 2013 ün ortalarına doğru çıkması. samsung un yeni model için arayı çok fazla uzun tutacağını sanmiyorum. bir de artık metal kasaya geçseler fena olmaz.
  • samsung bu telefonla zenci siki ile başka bi kulvarda yarıştığını kabul etmiş sayılır, sayılabilir.
  • samsung'un bokunu çıkardığı telefondur. o ne allasen samsung, 6.3 inçlik telefon mu olur? olsa da ben kullanamam zaten ha kullanabilsem bile param yetmez o ayrı mesele.
  • flexible ekranla çıkacağı söylentileri olan telefon. kasayı bataryayı falanda esnek yaparlarsa, en azından göt cebinde taşıyabiliriz. nasıl bir götse artık...
  • 2000 tl'den piyasaya girip* , 3 ay sonra 1.500 lere kadar düşecek tab-phone'dur. evet cep telefonu değildir. öğrenilemedi şu mevzu. bu boyda telefon özelliği olan tablete ihtiyaç duyanlara üretilmiştir.

z.ö: bu tanımı kötülemiş adam ya.
  • samsung güzel bir düzen tutturdu, note serisini hormonlu s serisi gibi düşünün. böyle olunca sonbaharda duyurulacak olan cihaz ise s4'ün hormonlu versiyonu olacak. yani full hd ekran, 3 gb ram, büyük ihtimalle de s4'te kullanılan cpu ve gpu'nun daha yüksek saat hızında çalışan versiyonu olacak. daha ince bir bezel kullanılacak, boyutlar belki bir parça büyüyebilir, onun dışında kullanılan malzeme ya da tasarımın değişeceğini zannetmiyorum.
  • ekranının cam yerine plastikten yapılacağı yönünde dedikodular mevcut. bu sayede ekranı daha ince tutup daha kalın bir pil kullanması mümkün olacak, ayrıca telefonu düşürünce kırılması da pek olası olmayacak.
    http://www.sammobile.com/…rst-plastic-oled-display/
    not: bu dedikodular s4 için de çıkmıştı.
  • http://www.gsmarena.com/…pears_online-news-5935.php

napiyorsun samsung kafan mi iyi o spec'ler ne lan. bu isin sonu olmayacak gibi. devamli gelistiriyorlar efendim durduramiyoruz.

3gb ram diyor adam ya.
hesabın var mı? giriş yap