• armasında atatürk olan tek takım.

55. yaşın kutlu olsun!
  • 55 inci yil donumunde sampiyonlugu tescil edilen takim. tff 2. lig beyaz grup sampiyonu samsunspor. hayirli olsun.
  • babam ile kadıköye fb maçına ilk defa gittiğim maçtır. 1-1 berabere kalmıştı. golleri krita ve luciano atmıştı.
  • bekle bizi süper lig,elbet bir gün kavuşacağız.
  • an itibariyle artık şampiyondur.
    yıllardır samsunsporlu olarak tam olarak böyle bir şey hayal etmiştim.
    55. yılında şampiyonluk hayırlı olsun.
  • yakalanan sportif başarı sayesinde sene içerisinde ismail uyanık başkan’a yapılan haksızlıkların üstü kapatılan takımdır.

gelecek yıllarda başarılar dileriz, bu futbol aşığı kent takımının yolu süper lig olur umarım.

bugün bu başarıya ulaştıysa ismail uyanık’ın son yıllarda gösterdiği üstün çaba not düşülmelidir.

durumu özetleyen güzel bir yazı
  • atatürk'lü arma 55. yaşında. umarım bu kez yükselişimiz bir daha geri düşmemek üzere olacaktır.
    umutluyuz, heyecanlıyız.

yukarıdaki yazara hitaben söylüyorum. kimse göründüğü kadar masum değildir. maalesef ismail başkanın da son döneminde yanlışları olmuştur.
  • dertsizlere dert olmuş, atatürk'lü armasını göğsümde taşımaktan onur ve gurur duyduğum güzide takımımdır. aslen kuruluş tarihi 1927 yılı olsa da profesyonel ligin kuruluşu için çıkarılan yönergeyle 1965'te iki yerel takımla birleşip profesyonelleşmiş ve 30 haziran 2020 tarihinde 55. yılını şampiyonlukla taçlandırıp kutladığımız fevkalade takımımdır. uğrunda çekmediğimiz cefa, dram, haksızlık kalmamış olan ama peşinde mesafe tanımadan koşmaya devam edeceğimiz takımdır kendileri. bazı hesapların görüleceği zaman dilimi başlamış bulunmaktadır. muhataplarında ki tedirginlik ilerleyen günlerde iyice ayyuka çıkacaktır. son kez tekrar etmek gerekirse, dertsizlere dert olmuştur ne de güzel olmuştur.
  • kuruluşunun 55. yıldönümünde, herhangi bir aksilik yaşanmaması durumunda -ki yaşansa dahi liglerinde devamında, her halükarda- şampiyonluğunu ilan eden çocukluk sevdam, anadolu ateşi, türk futbolunun yarım asırlık çınarı.

şampiyonluk mücadelesinde emeği geçen tüm futbolcu, teknik heyet ve başkan yüksel yıldırım'a teşekkürler. ve en önemlisi hiçbir zaman takımını yalnız bırakmayan o büyük taraftara...

seneye süper lig!

not: idrak yolları problemi yaşayan bir yazar, bir grup taraftara göre bir şeyler yazmış. bugün hangi ateşli ve büyük anadolu kulübünün şehrine giderseniz gidin, ligden düştüğü sene bir başka takımın şampiyonluk kutlamalarında illa ki maraz çıkacaktır.

kendisi anladığım kadarıyla galatasaraylı. eğer öyleyse bir sonraki şampiyonluklarını bağdat caddesinde kutlamalarını veya fenerbahçenin herhangi bir şampiyonluğunun nevizadede kutlanmasını anlayış ve sükunet ile karşılamasını öneriyorum. herkes beyfendi, herkes efendi, biz uyutulması gereken bir grup tarafa sahip futbol kulübü. çingeneymiş. siktir git, ağzındaki o laubaliliği sil yavşak.
  • tff tarafından resmi açıklama yapılsa da, samsunspor şampiyoluğunu resmi resmi kutlasa. neyi bekliyorlar anlamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap