• göreve başladığından beri görünür iş olarak sadece bir anacaddenin asfaltını tamamlamış onunda bağlantı yollarını delik deşik bırakmış boş işlerin belediyesi.. mecburi istikamet verdikleri yolda aylardır eşşek kadar çukurlar var.. ancak bu sıralarda belediye gitmiş dağ başındaki günde 2 arabanın belki geçtiği çıkmaz sokak ve ara sokaklara tertemiz asfalt atıp, parke taşından kaldırım yapmakla meşgul.. oysa bu belediyeye bağlı çok daha önemli caddeler var.. özellikle belediye sınırları içerisindeki sanayi bölgelerinde hergün yüzlerce aracın ve kamyonun geçtiği caddeler aylardır bakımsızlıktan delik deşik.. her sabah ve akşam o yollardan geçen biri olarak sürekli kendilerine saydırıyorum.. en çok vergiyi verenlerin bile önüne düzgün bir yol yapmayacaksa bu belediye kime hizmet ediyor..
  • internette gördüğüm belediye. kütüphanesini, e-kütüphaneye taşımış belediye *. valla muhtemelen belediye sınırlarından bir kaç defa geçmişimdir ama heh burası orası dediğim görsel bir bilgi yok henüz.
  • sosyal medya kabusum. twitter, foursquare ne varsa takip edip arkadaşlık isteği gönderiyorlar. olm sancaktepe neresi onu bile bilmiyorum ben ya. kendi belediyemi de kınıyorum, bonservisimi de alıp giderim amk.
  • hemen her gün spam mesaj atan dandik belediye. ulan izmir'de yaşıyorum bana ne sizin belediye başkanınızın nerede olduğundan, hangi etkinliğe gittiğinden, nereyi açtığından.
    her gün her gün mesaj atılır mı lan !
  • ortadağ diye bilinen fatih mahallesi bu belediyenin üvey evladıdır, süt oğlanıdır. hiçbir etkinlik ve belediye hizmeti bu mahalleye uğramaz.
  • istanbul'da görüp görebileceğiniz en kötü belediyecilik anlayışına sahip belediyedir.
    hizmetten anladığı reis pankartı yaptırıp bilbordlara döşemesidir. bitmeyen altyapı çalışmalarının, yol çalışmalarının halkı sindirmek maksadıyla bu denli eziyete dönüştürdüğünü düşünüyorum.
  • keşke yüzü olsa da tükürsem diyeceğim bir tweet atan belediye. insan utanır.

https://twitter.com/…tatus/1248950051180863488?s=21
  • bir ay önce atılan tweete, tweet sahibi öldükten sonra dönen belediye. nasıl bir insansınız siz ya?
  • dalga geçiyorlar bence

(bkz: ismail durmuş)
  • berbat bir belediyedir.
    rüşvet ve devleti zarar uğratmanın bini bi para olduğunu düşünüyorum.
    hiç bir imar planlaması yoktur.

net şahit olduğum olaylar vardır. birçok caddesi kısa sürelerde boydan boya asfaltlanır.
    ya belediyenin bu işlerine bakan ekibi hiçbir boktan anlamıyor ya da asfalt üreticisi ve uygulayıcısı firmalarlar yağlı ballı işler dönüyor.

sayıştay görevini yapsa şu anki yönetiminden kimse oturamaz o koltukalara.

aynı caddenin 5 yılda en az 3 kez boydan boya asfatllandığını bizzat biliyorum .

basit su ve hat döşeme işlerinin hepsine izin verdikleri için daha asfalt döküleli 1 ay geçmeden yine kazmaya başlayıp 1 2 yılda tezekli tarlaya çeviriyorlar sonra da asfaltı söküp sıfırdan tekrar döküyorlar. muazzam bir israf düzeni kurmuşlardır.

ibb meclisinde akp ve mhp liler ibb akpli ilçelerde asfalt dökemediklerine dair ibbyi protesto ederken sancaktepe belediyesi döktüğü asfaltlarla övünen afişler asıyor heryere.

keşke yürekli bi savcı araştırsa bu belediyenin koltuklarında oturanların mal varlıklarında anormal hareketler var mı asfalt firmaları ve uygulayıcı firmalarla ilişkileri var mı?
hesabın var mı? giriş yap