• in flamesin clayman albumunden harikulade bir $arki. daha introsundaki melodi habercisi zaten devaminda olacaklarin.

bir insan evladi "buy me a trip to the moon, so i can laugh at my mistakes" diye nasil soz yazabilir, uzaklasma istegini daha guzel nasil anlatabilir?
  • since the day of my departure
    i've been stumbling through reality
    i play my symphony in reverse
    in search for that special path

be gentle to the tear in this i
    lonesome arms, lost its wings again

buy me a trip to the moon
    so i can laugh at my mistakes
    i can see the end from here
    from this perspective it looks kind of silly
    satellites and astronauts
    tell me there are greater things ahead

make me feel like a man
    a silent cry from the middle of hell
    i - the irony - i promise, i'll be mature
    so please, invite me to your shelter again

been hiding since i heared "never"
    take me back to yesterday, i need to grow

steal my mask and make me pay
    i need a new skin
    i'm going insane
  • clayman albumunun bir diger dikkat ceken parcasi. gayet basarili.
  • in flames in clayman albümünde bulunan bi şarkı..ayrı çok melodik ve clean vocalin bolca kullanıldığı bi şarkı..
  • sondaki solosuyla insani paramparca eden $arki.
  • basi sonu sozu kici guzel, tapilasi sarki. acikcasi bir in flames albumunden bile hic beklemezdim, oha.
  • hayatımda duyduğum en güzel $arkılardan biri. eğer in flamesin bütün şarkıları böyleyse yalarım denilesi $arkı.
  • beni en iyi ifade eden; hayatımın sözleri, müziği, vokali, ve solosunu içeren in flames $arkısı. "never" beni de derinden etkilemiştir.
  • usanmadan,sıkılmadan,onlarca kez dinlenebilecek muhtesem bir sarkıdır,melodisi ,sözlerdeki semboller,her dinlediginde bulunan farklı anlamlar.
    steal my mask and make me pay...
  • in flames hayranı olmak için yeterli olabilcek, aşmış sözleriyle en ruhsuz adamı bile düşündürecek şarkı.
hesabın var mı? giriş yap