şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akp'nin %40'a düştüğü 7 haziran 2015 seçimlerinin öncesinde, seçime 7 hafta kala mitinglere başlamış olan akp, 2018 erken seçimine 38 gün kala hala sahaya inebilmiş değil. kayseri'de pek hazırlıklı olunmamış bir miting yapıldı, istanbul'da da parti toplantısı gerçekleştirildi, o kadar.

  bu süre zarfı içerisinde muharrem ince 9 kadar miting yapmış ve halk tv'ye fox tv'ye çıkmış, kılıçdaroğlu 1 adet miting yapmış, iyi parti ekonomik planlarını ve seçim beyannamelerini açıklamış ve meral akşener yakın bir zamanda miting yapacağını açıklamış, karamollaoğlu sivas'ta meydanlara inmiştir.

  hadi hayırlısı.
 • galeyan falan değil, hiçbir şey de bilmiyorum fakat hastalığı mı arttı acaba diye düşünmeden edemiyorum. sonuçta mevzu sağlık olduğunda gözünüz hiçbir şey görmez. kendisi ne olursa olsun birilerine sallar, cevap verir, hırsını gösterirdi.

  bu sefer onun yerine müritleri bağırıyor.

  ya planı var, özellikle alttan alttan devam ediyor, ya da yapayalnız kaldı, çevresindeki uğultuların hiçbir anlam ifade etmediğini anladı, susuyor.

  bilmiyorum. inşallah her şey hayırlısı olur.
 • muhalefet ilk defa bu kadar kazanma ümidi yaşarken , erdoğan'dan bekledikleri harıl harıl çalışması.

  ancak erdoğan sanki 3 yıl sonra seçim varmış gibi yurt dışı ziyaretleri yapıyor. belli ki çok önceden planlanan yurt dışı seyahatleri var. seçime kendide hazırlıksız yakalanmış olabilir mi?

  yada kazanacağından emindir.
 • her şey erdoğan'ın istediği gibi gittiği içindir. (bkz: #77039416)
 • adam 81 ili gezdi zaten seçim açıklanmadan önce.
 • insan azda olsa araştırma yapar.
  "erdoğan’ın 13-15 mayıs’ta gideceği ingiltere dönüşünde tempolu şekilde başlatılacak. ramazan ayı göz önünde bulundurularak 15 mayıs’tan sonraki 40 günlük sürede 24 saat esaslı bir kampanya stratejisi izlenecek." araştırmayın sonra zıplayın program 27 nisanda belirlenmiş. kampanya stratejisi 15 mayıs sonrasına planlanmış.
  kaynak - götüm deel
 • analarina sovse, oy alacagi en az yuzde 20'lik koyun grubunun varliginin vermis oldugu rahatliktir.
 • biraz gündemi takip etseniz, adam tüm illerde kongre yaptıktan sonra erken seçim kararı aldı muhalefeti hazırlıksız yakalamak için. yarın bi gün bir miting yapar, tüm havuz medyası saatlerce onu gösterir, incenin yaptığı 9 mitingden daha çok ses getirir.maalesef burası türkiye.
 • yarın yenikapı'da kudüs şehitleri üzerinden oy toplayacak. ramazandan dem vuracak, allah bizimle diyecek.
 • ekşi sözlüğün yüzde 70'inin aslında erdoğan'ı sevdiğini gösteren endişedir.
  şimdi burada lanetli olmayayım, fav gelsin diye ağızlarını geleni söylüyorlar.
  özel konuşmalarda öyle olmadığını görüyoruz.
  merak etmeyin reisiniz yol yorgunudur.
  az biraz kendine gelsin buraları malzemesiz bırakmaz. rahat olun.