78 entry daha
  • bu tek kaşlı ve şürekasını zamanında çok silmiş biri olarak söylüyorum,bu lafların bedelini çok yakında ağır öder.

ağlaya ağlaya.

edit: imla
  • bu piçi bulup o yatakta bağırtacak babayiğitler olacaktır illaki ancak;

idamın amına koyayım işkence gelsin artık. soysuzlara, vatansızlara, tecavüzcülere, gencecik çocukları gözünü kırpmadan bıçaklayanlara, vuranlara, ocakları söndürenlere anaları ağlatanlara, çocukları yetim bırakanlara, işkence gelsin. canlı yayında yayınlansın içimiz soğusun artık.

insanlık suçu diyenlerinde amk insan mı bunları yapanlar?
  • niye bu kadar şaşırdınız ki? klasik pkk lı bir it işte. onun bu götünden uydurduklarını yakında ona yaşatırlar şüphem yok.

asıl şaşırılması gereken; onlar, türk kızı s...cem derken, sizin hala onlarda insan deyip hdp ye destek veriyor olmanız. hdp den bir vekil bile şehit cenazesi gitmeyip onun yerine terörist cenazesine giderken, sizin, onların başkanına teselliye gidiyor olmanız.
  • anası doğurmamış sıçmış amk tipini siktiğimini.
  • yat kalk dua et seni polis ya da askerden önce halk bulup linç etsin.

seni içerde eze eze bitiremeyecekler.

vardiya vardiya üstünden geçecekler. eğer istersen o gösterdiğin yatağı hücrene getirip onun üstünde ezecekler seni. bu senin için kötü senaryo. bizim için de kötü çünkü bunlardan halkın haberi olmayacak. sadece yakalandığını bileceğiz.

he bide senin için iyi olanı var. vatandaşın biri seni bulacak kamerayı açtıracak her yumrukta sana bi kere özür diletecek. biz de bunu izleyip orgazmlara koşacağız.
  • buradan sedat pekere sesleniyorum. lutfen gerekeni yap reis! videosu 1 hafta icerisinde insallah buralara düşecektir. bunu böyle birakmazlar.
  • o tip ne lan orospu cocugu! ınsallah guzel benzetirler bu pici!
  • orul orul bir kürt ırkçısıdır... ezik ve aşağılık komplekslidir.

hayatında sadece eşek s*kebilmiştir, belki bir de öz bacısına tecavüz etmiştir.

yakında kahraman güvenlik güçlerimiz kendisini evinden hoplatır.
  • evi ayrı varoş , tipi ayrı varoş , ağzı dişi ayrı varoş , kaşlarına gerekilecek şeyler söylenmiş ...
    değil şehit eşi , sana bakan normal bir kadının beynini , kalbini ...
    midem bulandı lan .
  • birkaç gün içinde kalan dişlerinin dökülüp ağzı burnu yamulmuş haliyle yeni bir videosu düşer nete.

geber(til)se bunu arayacak soracak veya üzülecek 1 kişi olacağına bile inanmıyorum.
241 entry daha
hesabın var mı? giriş yap