• kanal çok keyifli de buraya çıkan bir "kandırıp da süreceksin'ci" bir abi var o bir değişik.

şimdi bu bir eski araba alıyor, sonra etem abiyi kandırıp program yaptırıyor, yok bu model şöyle iyi, böyle bir numara, hiç kimseyi sevmedim seni sevdiğim kadaaaar... vs anlatıyor.

bir de bakmışsınız 6 ay sonra başka bir araba ile gelmiş, muhtemelen o arabayı 1.5 katına okutmuş programdan sonra... yine, yeni arabasını en iyi diye anlatıyor...

bilmem anlatabiliyor muyum?...
  • kayınpederin arabasını satıcaz bi el atın. diyerek kanala olan tüm ilgimizi sona erdirmiştir.
  • 6x6 serileri yüzünden takipten çıktığım kanal.

akarsuya dalıp zaldır zuldur gazlayan bir grup görgüsüzün peşine takılmış gidiyor. adamlar yola kamyonlarla çıkmış ama yanlarında bir kürek bile yok.

tam da tahmin ettiğim gibi su aldırıp motorunu yaktılar makinanın.

yaptığınız ne off-road, ne de başka birşey. çünkü amacınız yok. bisikletle çamurdan geçip eğlenen çocuklar gibisiniz.
  • doğan kabak'ın nerdeyse 5'te 1'i kadar takipçisi olması üzücü. özellikle doğan'ın işi iyice magazine vurduğu son dönemlerine kıyasla otomotiv konusunda gerçekten çok nadide bir kanal.
  • tarihe not düşme açısından yazıyorum; vakti geldiğinde kıyasa imkan tanır hem; an itibariyle 122 bin 712 abonesi ve 85 adet de videosu bulunmaktadır.
  • tozlu garaja dayadı sırtını baba. on iki yıl daha "tozlu garaj" izleyeceğiz sanırsam.
  • (bkz: aziz kancar) gibi sığırların otomobil tanıttığı youtube'nin parlayan yıldızı. nezaketi, kullandığı dili, teknik bilgisi harika olan şahsiyet ethem sayın saygılar kendisine.

düzeltme için teşekürler: alpdolan
  • km cimrileri serisi inanılmaz keyifli olmuş. 21 yıl sonra garajdan çıkan corolla; yıllar boyu ailecek korkmadan yollara çıktığımız ve sorunsuz bindiğimiz; hala da bir üst modeline sahip olduğumuz ve benim yoğun duygusal bağ kurduğum corolla olunca daha bir heyecanlı izledim. dedenin bin bir hevesle alıp ardından vefatıyla bu yeşil efsaneyi arkasında bırakması bayağı hüzünlü.
    ama hayat böyle..
    toyota bir başka.
  • arabami satıyorum serisi baştan belliydi tutmayacağı,buradaki tepkileri etem reis de görmüştür. yakında kaldırır. sen ver ordan bize tozlu garaj,km cimrisi araçlar. memlekette herkes arabasını satıyor nerdeyse bize ne
  • sonunda togg incelemesini güzel bir kanalda görmüş olduk, akıllardaki soru işaretlerine güzel cevap veriyor yine etem abi

togg linki

https://youtu.be/aqjntuyt9u4
hesabın var mı? giriş yap