• buram buram cinsiyetçilik kokan başlık
  • bazen açık fikirliyim imajı sergilemek için koca bir paragraf yazarsın ama içerisinden tek bir kelime seni ifade eder.

"çocuğumun"

bunun dışında eve gelince yemeğim hazır olmayacak korkuları falan da var ama hadi onları geçtik.
  • kadın diyenini bulursam hemen kendimi evimin erkeği yapacağım cümle.
  • herkes kendine baksın.
  • (bkz: yiğit)

şaka yapıyorum. kadının çalışmasını engelleyen erkek kabul edilemez.
  • götüne güvenen ve götünün keyfini düşünen erkektir.
  • (bkz: ben değilim)
  • lan adam hem 3 kişilik aileye bakarım hem de üstüne 8-9k arttırırım demiş, bu adamın karısını çalışmaya zorlaması gavatlıktır zaten. bunun daha neyine karşı çıkıyorsunuz, lol? çatır çutur mantıklı argüman yani, eve 20-25k girdikten sonra ekstradan girecek 4-5k çok da bir şey katmaz diyor, eee neresi yanlış bunun? heh kadının da geliri yüksektir ya da severek yaptığı bir kariyeri vardır o zaman evlemez arkadaşım böyle adamla. çalışmanın yüceltilmesi kadar saçma 1 şey yok. adam peşinen kabul etmiş işte ben nakit kazanmak için vaktimi s.ktirtmeye razıyım bari sen rahat ol, evimize, ailemize çekidüzen ver diye, daha ne yapsın? ihtiyacı olmadığı halde çalışan (sanat&sepet, bilim&milim demiyorum bak) insan ruh hastasıdır çok net. harcamadıktan sonra para kazanmanın anlamı ne, lol
  • finansal açıdan kim niye başkasının himayesine girmek istesin ki? çok zengin olup üstüne bilmem ne yapsanız neyse hadi belki de diğer türlü bunun tartışması bilmem nesi var. para kaynağınla tartışmak başka bir şey, bağımsız olduğun biriyle tartışmak ayrı.
  • ağır gerizekalıdır maddiyatı geçtim kadının bütün gün sıkıntıdan karşısındakine saracağını bilmez.
hesabın var mı? giriş yap