• acaba lezbiyen ilişki düşünür mü?
  • kolunda pilatin belinde bel fıtığı vardı.
    işten çıkıp eve geldiği birgün masayı hazırlarken tabakları yere düşürdüğünde söylemiştim. ve hatta sana da çocuğuna da ben bakarım sen çalışma demiştim, bakardım da.

kabul etmedi tabi, yüzüme uzun uzun ifadesiz baktı. bu laftan sonra aşık olmuş bana, 1 sene sonra itiraf etmişti bunu da. bu kadına bir ömür adanır dedim içimden demişti.
    nostaljik bir başlık oldu...
    güzel oldu

edit: askti bizimkisi asklar genelde mutlu olmaz gozle gorulur bi sonucuda cikmaz
  • bakın bu kızlardan çok az sayıda piyasaya sürüldük. düpedüz salağız. hala yalnız bırakılmış olanlarımız varsa kaçırmayın derim.
  • ahhahahah. tüm gün, kadınlara - özellikle türk kadınlarına - "evde yatıyorlar, tek işleri yatmak, çalışmıyorlar, bıdı bıdı" gibi laflar sallayan erkekler, gelmiş burda "ay olur valla, evi çeker çeviririm, varsa öyle bir kadın nikahı basarım" diyorlar. ilginç.
  • türkiye'de bolca bulunan kız türüdür.

zira bilindiği üzere türk erkeği dediğin sığırın ayağa kalkmış hali olan mahluk, bütün gün kahvede lök gibi otururken, eşi veya kızları köy ise tarlada, büyük şehir ise evlere temizliğe giderek para kazanır ve evi geçindirir.

türk kadınına her şeyi diyebilirsiniz, ama bunu diyemezsiniz.

edit: istisnalar her iki taraf için bulunur elbet, ama kaideyi bozmaz.
  • asalakların sevdiği kızdır.
  • eşimdir. *

evde çocuk bakıyorum. yol derdi yok. yemek evden. sgk umrumda değil. hanım çalışıyor, aileye de bakıyor sağolsun.

bulursanız kaçırmayın. yakasız gezmek şahane.
  • tamam kabul "sen çalışma ikimize de ben bakarım" diyen kız yok. varsa da ben denk gelmedim.
    ama çevremde bol bol "sen çalış, ikimize de bak" diyen çok sayıda erkek gördüm.
    bunu diyenler var, eyleme dökenler de var.

evlendikten sonra "ben çalışmak istemiyorum, emir almak ağırıma gidiyor kendi işimi kurana kadar çalışmayım, şuan çalışmak için psikolojim hazır değil, masa başı iş olmazsa çalışmam..." gibi bahanerle evde oturup eşinin çalışmasını bekleyen erkek sayısı azımsanmayacak derecede.

siz ne kadar kadınlara bu konuda yüklenseniz de sanılanın aksine artık bir çok erkek kendine baktıracak kadın bulma derdinde.

varsa da benden uzak olsun dediğim kızdır.
  • benim bu. 8 bucuk yillik evliyiz ve evlendigimizden beri once esya&evlilik borcu ile basladik, ev araba kredisi filan derken evlilik hayatimiz boyunca ilk kez bu ay kredi veya borc odemedik. sekiz bucuk yil mutemadiyen odedik! bu surec esimi cok yipratti zihnen. benim iki katim kazaniyor o. bunun rahatligiyla cocuklar olunca ben isten ayrildim. hem borclar hem cocuklar derken esim surekli issiz kalma, borclarla mucadele edememe stresiyle yasadi surekli. cidden yiprandi. artik borcumuz yok. ev de var araba da. simdi ona gonul rahatligiyla diyorum. istersen istifa et. ben calisayim. milyonlarca insan gibi benim maasimla yani tek maasla geciniriz. kabul etmiyor bunu. erkek calisir diye oyle bir kodlanmis ki toplum tarafindan, ola ki o issiz kalsa ve ben calisip evi gecindirsem benim veya onun akrabalari vs. ne der, ne konusur da bizi incitir diye cekiniyor adam. halbuki haktir bu. evde tenceremiz kaynasa yeter ve bunu benim asla sorun etmeyecegimi de biliyor. o elalemin agzina essekler isesin.
  • varsa böyle biri, ev erkeği olmaya her gün aşkla yol gözlemeye açım
hesabın var mı? giriş yap