• mütevazi zenginlerimizden ali ağaoğlu'nun kızı sena ağaoğlu'nun giydiği gelinlik. yari çapı 500 metre.

http://www.ntv.com.tr/…-yali,847ufloxbkmjqheys8olea
  • ekru'nun bokunun çıkaran gelinlik. kirli gibi görünüyor.. ama asıl olay, o damadın saçı nedir la?
  • gelinliği boş verdim. yardakçılarının nerede olduğunu merak ettiğim evlilik şeysi.

neden başbakanımız nikahını kıymadı.
    şahitleri emine erdoğan ve ebru gündeş olabilirdi.

sayesinde zengin olduğu kişileri unutmamalı.

büyük vefasızlık.

edit: birileri bu durumdan rahatsız.
  • damat pembo gibi
  • işlemeli gelinlik standartlarına göre -rengini saymazsak- oldukça başarılı bulduğum gelinliktir. zaten lübnanlı modacı zuhair murad işlemeli gelinlik ve gece kıyafetlerinde dünyanın 1 numaralı ismidir. rengi ise günümüz standartlarına göre oldukça ekru.

sena ağaoğlu minyon yapısına rağmen gelinliği iyi taşımış. yalnız saçının rengini beğenmedim.

o damat dururken gelinliğe laf edilmesi de ayrı bir komedi.

edit: oha gelinliğin fiyatı 300 bin euro !!!!
  • sena ağaoğlu'nun kestiği 5 metre pastanın yanında ufak bir detaydır.
  • bu dünyaya niye gönderildigimi tekrar tekrar sorgulamama sebep olan gelinliktir.
  • fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla kumaş dokusunu ve desenini beğendiğim ama renginden hiç hazetmedigim gelinliktir. değil ömrü hayatımda 1kez evlenmek 50kez evlenecek olsam yine de dugunlerimin birinde bile giymem o gelinliği .
    ayrıca hanım kızımız boyundan midir posundan midir bilmem ama tasiyamamistir gelinliği. eli yüzü düzgün bir kız belli ,keşke kendisine daha yakışacak başka bir gelinlik tercih etseydi
  • sabah sabah moralim bozuldu lan. sayfada aşağı indikçe fakirliğimi yüzüme vurdu.

o nasıl bir zenginlik. neyse maillerime döneyim ben :(
hesabın var mı? giriş yap