6744 entry daha
  • basın açıklaması yapıp renklilerin hayallerini kursaklarında bırakmıştır.

''fatih hocanın ayrılmasına üzüldüm, ben de o göreve geldim, yalnız kaldım. fatih hocaya teşekkür borçluyuz çok iyi işler yaptı. bu karar federasyon'un kararıdır. beşiktaş teknik sorumlusu olarak hayırlı olmasını dilerim. fatih hocayla her zaman görüşüyordum. milli takım için kendi şahsım adına konuşma yetkisine sahip değilim. o konu yönetimdedir. böyle bir teklif gelmedi. zaten gelecek olsa bile bana gelmesi doğru değildir, başkana gelmelidir. ben beşiktaş'ta çok mutluyum. konratımı daha yeni uzattık. benim zaten bir milli görevim var, o da şampiyonlar ligi'nde başarılı olmak ''

anlayacak kapasitesi olmayanlar için önemli kısmı yeşillendirdim.
  • adam gibi adam.
  • beşiktaş ın başında çok tatlı durmaktadır. milli takım başına geçip kendini harap etmemelidir ki sanmıyorum önümüzdeki bir sene gelsin
  • kendisinden korkmuyoruz da fiko kulis yapıyor da ondan böyle gibi saçma sapan yorumların muhatabı olan adam.

ahhahahahahah. anca gülünür buna. 2 sezondur ligin en iyi top oynayan ve en çok attıran takımın hocasının etkisi sıfır yani. böyle adam milli takımın başına geçebilir. rezillik ya resmen.

"katakullilerle şampiyon oluyor beşiktas" alt metinli saçmalıklarınız sizin sefil beyinlerinizin ürünü. 3. sıra için yarışan adamlar bu adamı beğenmeyip olayı başka işlere yorması bile bu adamın başarısı.

biz makara yapıyoz yaaaa geyiklerine de anca kendiniz inanırsınız. beşiktaş'ın düzeni bozulsun istediğinizi söylemeye çekiniyor olabilirsiniz. korkmayın zira farkındayız. bi halt ediyorsunuz bari arkasında durun. pespayelik paçalarınızdan akıyor hala bu tinerciler de hemen atlıyor bla bla bla. bu adam 2 senedir böyle madara etti sizleri, yine eder.

başkana yapılan ima da görmezden gelinmez tabi. dursun ve aziz ile yönetilen adamlarsınız. sefilin de altındasınız. adam gibi işinde gücünde olanları da seviyenize çekme derdindesiniz.

seviyorum ben bu geyikleri. her defasında daha saçma ve komik oluyor. beşiktaş başarılı değil biz kötüyüz diyen adamları başakşehir de tokatlayınca o malzeme de elden gitti. neyse siz yeni saçmalıklar bulma da iyisiniz. biz de bu saçmalıklara gülme konusunda.

şenol hoca gitse göbek atacak adamlar, kalınca biz taşşak geçiyoz diyo. 2 senedir taşşak geçen de belli, taşşak malzemesi olan da.
  • cometomillitakım
  • son iki yıldır renklilerin müthiş bir acizlik içinde olduğunu biliyorduk ancak bugün bu başlığa girilen entryler ile iyice bir emin olduk.

bu adamlara ''artık eski beşiktaş yok, bizden daha çok çekeceğiniz var.'' dediğimizde bize o ufacık beyinleri ile ''üçüncü büyük, tiner, liverpool...'' söylemlerinden başka bir şey diyemiyorlardı. bir yandan da kendilerinin içinde bulunduğu durumun geçici olduğunu bir süre sonra kendi takımlarının yeniden şahlanacağını, beşiktaş'ın da üçüncülüklerine devam edeceğini söylüyorlardı.

bugün ise milli takımının hocası istifa edince sik kadar beyinleri ile algı kasmaya çalışıyorlar. kendilerince ezik olan beşiktaş takımı güç kaybetsin de rezil durumdaki takımları anca o şekilde beşiktaş ile eşit duruma gelsin istiyorlar. yani kendi rezil durumlarından kendi emekleri ile çıkmaktansa; birilerinin beşiktaş'a müdahale etmesini bekliyorlar. bunu isteyen adamlar ise beşiktaş'ı küçümsemeye çalışanlar yanlız buraya dikkat!

kusura bakmayın ama bugün hem fikret orman hem de şenol güneş yaratılan algıya karşı gerekli cevabı verdi. he diyelim ki sizin istediğiniz oldu ve şenol güneş milli takım görevi aldı. siz sanıyor musunuz ki beşiktaş tepetaklak olacak? kusura bakmayın da beşiktaş kafanıza vurmaya devam edecek. bundan uzun bir süre kaçış yok. kafanıza vurmaya devam ettikçe sizlerin söyleyeceklerini şimdiden duyar gibiyim. bu sefer de '' şenol güneş hem milli takım hem de beşiktaşı çalıştırdığı için tff'nin verdiği talimat ile hakemler tarafından kollanıyor, şenol güneş sebebiyle beşiktaş'ı yine şampiyon yapacaklar, yıldırım demirören de beşiktaşlı...'' demeye başlayacaksınız.

yani gençler uzun lafın kısası size uzun bir süre daha rahat yok. her gün daha komik bir duruma düşüyorsunuz. sakin olun bu yıl da çok acıtmadan halledeceğiz işimizi. canınızı sıkmayın, tadını çıkarın.
  • fırat günayer'den nefret etsem de linki paylaşmadan geçemicem:

https://twitter.com/…ayer/status/890321710146310145

oha lan, ne güzel söylemiş:

"ben size torunlarınıza anlatacağınız bir hikaye yazdım. nasıl anlatmak istediğiniz size kalmış."
  • fatih terim'in istifasından sonra gündem olmasından anladığım üzere kendisi renkli olarak tabir ettiğimiz 50 milyon insanı rakibini geçmesinin tek ihtimalinin milliyetçilik saftası üzerinden beşiktaş'a zarar vermek yoluyla mümkün olacağına ikna etmiştir.

kendisinin taşşakları masada dursun ben başka bişey hatırlatmak istiyorum. şenol güneş benim gördüğüm insanlar arasında en işkolik adam olabilir bu yüzden 3 aylık milli aralarda beşiktaş şampiyonlar ligi oynarken ekrandan izleyip benim takımım lan bu diyip sinirden kendini sikeceğinden hayatta milli takıma gitmek istemeyecektir.

haa hem beşiktaş hem milli takım çalıştır desen bayram eder ama ona da başkanım izin vermez. herşeyden bağımsız bana çok olası gelmese de padişah salık verir ve ayrılırsa işin rengi çok değişir.
  • milli takımın başına geçsin diye algı kasılan teknik direktörümüz. ve bu algıyı kasanların hiçbirinin milli takım falan s.kinde değil. şenol güneş bir sene daha durursa mazalah muhteşem medyamız poster satamaz, boktan siteleri "tık" alamaz, katarlı dostlarımız decoder satamayacak duruma gelirler. ve en önemlisi aziz yıldırım şampiyon olamazsa kesin olarak gidici. şu oğuz çetin, rüştü reçber ve rıdvan dilmen'lerin fatih terim'le bu derece bozuk olmaları ve bu uğurda fedai gibi davranmaları kafa bulandıran bir şey. yapılacak belli. fatih terim'i yıprat. istifa etsin. yerine şenol güneş algısı kas. milli görev ! vatan borcu ! gibi ajitatif söylemler beşiktaş'ın tekerine çomak sokmaya çalış. gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. fenerbahçe bir sene şampiyon olduğu zaman aziz yıldırım'a bir 5 sene daha tolerans açılacak. gerçek fb'liler ayık olun. bir sene daha sıkın dişinizi. bırakın başkası olsun. sonrasında önünüz aydınlık. ali koç fenerbahçe'de fikret orman etkisi yapabilir. beşiktaş 4 senede toparlandıysa fenerbahçe 1,5-2 senede toparlanır. neyse burası yeri değil. bir dost.
  • bakin ulkemizde umutlu seyler olmaya basladi. en azindan, direktorluk monopolu haline gelmis bir barzoya bye bye cinims diyebildik. simdi, aha buraya yaziyorum senol gunes hoca olsun, butun ulke olarak bahtimiz degisecek talihimiz acilacak, faceten umutsuz, mutsuz, politik politik, dudak ucuklatan zekasizlik ornegi meclis kararlari karsinda nasil dehsete kapildigimiza dair paylasim kastigimiz gunler sona erecek, fikiboklu, cukuboklu, ay bugun de hava ne kadar guzel yeaaaaa li şen şakrak gunlerimize geri donecegiz. hissettim. sonralıkla kendisi cimirbaskani da olabilir bence sorun yok.
18169 entry daha
hesabın var mı? giriş yap