şükela:  tümü | bugün
  • trabzonspor’u satan şenol güneş değil tff eliyle hakkını yiyen, başındaki adamın bir tek sözüyle aziz yıldırım’ı aklayan iktidara oy veren trabzon halkı, trabzonspor taraftarıdır. seçimleri boykot edersin, o kupa için gerekirse takımı ligden çekersin, taraftarı olarak maçlara gitmezsin. bütün yasal protestolarını yaparsın sonra şenol güneş bizi sattı dersin. adam senin takımını şampiyon yaptı ama sen taraftar olarak kupaya sahip çıkamadın.

adım gibi de eminim bu sözü söyleyenler gidip stad açılışında aziz yıldırım’ı aklayan adamları avuçları patlayana kadar alkışlamıştır.
  • trabzonspor'da 15 yıl oynayıp 6 şampiyonluk kazandıran bir adama 17 yaşında bir çocuğun trabzonluyum demeyeceksin demesi. (bkz: ironi)
  • bunları buraya fenerbahçe sokmuş dedi ya la. bu hamsilerin taraftarı ayrı komedi.

şenol güneş trabzonspor'u yaratan adam lan. torunu yaşındaki bebelerin yaptığı şerefsizliktir ve saygısızlıktır. bursa'yı çalıştırırken sorun yoktu da beşiktaş'ımızı çalıştırırken mi sorun oluyor sayın amına koduklarım?
  • şu gerizekalılar yüzünden trabzonsporluyum demeye utanır oldum.
  • ben "bunları buraya fenerbahçe sokmuş" kısmına anlam veremedim.
    ümit özat'a hak vermeye başladım. adam kafayı cidden fenerbahçe'yle bozmuş.
  • çomar turnusolü bir olay daha. malzeme bu olunca ne yapacan???
  • istanbul cocuklari nesini anlamiyor bilinmez ancak senol gunes ilk sampiyonlugunu besiktas'ta kazandigini aciklayarak hem kendisinin hem trabzonspor'un davasina ihanet etmistir. meselenin trabzonspor'u birakip besiktas'a gitmek oldugunu zannedecek kadar trabzon'a uzak "sayin aminakoduklarim" uzak durmaya ve 10/11 sezonunda hicbir sey olmamis gibi takilmaya devam edebilirler.

ayrica trabzonspor'u kimse tek basina yaratmamistir. aksine senol gunes'e bugun sahip oldugu maddi-manevi her seyi trabzonspor vermistir.
  • şenol kadar pislik bir adam daha görmedim.aziz reyize bile çirkef diyenler şu adamı incelesin. efendi sekiztaşın çapulcu teknik direktörü,
    kendi örnek bir adam olmadığı için sporcularda onun yolunda ilerliyor.
  • şenol güneş, iyi bir teknik direktör. kişiliğini seversin sevmezsin o ayrı. böyle bir olayda tartışması yersiz.
    ama olayı fenerbahçeye bağlamak yersizdir. ortalığı germekten başka bir işe yaramaz.
    ve maalesef fenerbahçe kompleksidiye bir şey var.
  • burak yilmaz galatasaray ile sampiyon oldugunda "ilk kez sampiyon olmadim" diyebilmisti mesela. senol hocam ise diyemedi, cunku ayni donem atla sike yapan besiktas'in basina gecti.

bir de, hocam fener'le ne alakasi var? ergen taraftar de gec aq.
    niye galatasarayli degil de fenerli hem?