• şu vakte kadar bana bir allahın kulunun neden önermediğini anlayamadığım, bugüne kadar kullandığım en muhteşem makyaj temizleme ürünü.

şimdilerde çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. en kral rimeli bile iki üç harekette yok ediyor. 500ml+500ml seçeneğiyle alındığında da uzun süre idare ediyor ve çok hesaplı oluyor.
  • bok atanların bülent ersoy makyajı yaptığını düşündüğüm makyaj temizleyici.

herkese tavsiye ediyorum. uyduruk loreal, nivea vb makyaj temizleyicileri daha ucuz gibi gelse de bu amcamız kocaman şişesiyle çok daha uzun ömürlü olduğundan çok hesaplı olmaktadır. fondoten, eyeliner, maskara dinlemiyor. muhteşemos munçoz. yüzünüzü temizledikten sonra üşenmeyip yıkamanızı öneririm. gözlerimizin içine pamuğu sokmazsanız yanmaz, her şeyin bi usulu var anam.
  • bugun yeniyil hediyesi olarak kankalarimin bana armagan ettigi guzelliklerden biri.
    sensibio ar krem kullanan biri olarak sunu soylemeliyim ki bioderma ne yaparsa guzel yapar. guvenle kullanilasi urun.
    tahris yapan ciltler icin de soyleyecegim tek sey su ki kazır gibi cikarmayin makyajinizi. degil sensibio h2o, x markanin y modeli olsa da yine zarar verirsiniz.
  • allah önerenlerden razı olsun dediğim şükela ürün.

makyaj temizlemek için jelden mendile kadar çeşitli ürünleri denemiştim ama hem yeteri kadar temizlemiyorlardı, hem de cildimi tahriş ediyorlardı. bu, denildiği üzere, su gibi bir şey. lakin güzelce temizliyor, bununla beraber tahriş de etmiyor. hassas ciltler için birebir. durulama da gerektirmiyor, oh ne ala.

tereddüt etmeden alın. 500 ml 1+1 alarak ben de sevenleri arasına katıldım.
  • her gece bununla tanışmadan önce napıyorduk acaba diye düşünmemi sağlayan mucizemsi ürün.

1+1 kampanyasının hiç bitmemesi de cabası.
  • bu ürüne bok atanı allah çarpar, o kadar netim bu konuda.
  • her şeyi iyi güzel de çok fazla kullanmamama rağmen su gibi gidiyor anacım bu, durup dururken uçuyor mu aseton gibi anlamadım :)
  • bunun yüz temizleme suyu cildime iyi gelen tek kozmetik ürünüdür. t bölgesi yağlı, kalanı kuru biri olarak bundan önce çok işkence çekiyordum. ancak artık yüzüm parlak, cildim dengeli ve makyajımı da çok kolay kışkışlıyorum. ellerinden öpülesi.
  • recete.com'dan verdiğiniz her siparişe küçük boyundan bir adet hediye edilen muteşem ürün.
  • daha uzun yıllar kullanabilmeyi umduğum üründü, ta ki kaş ve kirpiklerimi sapır sapır dökmeye başlayıncaya kadar... evet, göz makyajımı çıkarmak için yaklaşık 1-1,5 yıldır bu ürünü kullanıyorum, kaçıncı şişeyi bitirdim sayamadım. yalnız son birkaç aydır hayatımda hiç yaşamadığım kadar büyük bir kaş ve kirpik kaybı yaşamaya başladım. önce stres, hava değişimi, beslenme vs. kaynaklıdır herhalde diye düşündüm ama kayıp o kadar korkunçtu ki sonra kullandığım ürünleri internette araştırmaya başladım ve ürünün bu yan etkisinden yakınan pek çok kişiye rastlayınca kullanmayı bıraktım. bırakmamla birlikte makyaj temizleme pamuğumda daha az kaş ve kirpik görür oldum.

yine de şu an darmadumanım. çok seviyordum bu ürünü be sözlük. ovalamaya gerek kalmadan göz makyajımı kolayca çıkarıyordu ve müthiş bir temizlik hissi veriyordu. bunun yanı sıra süper alerjik gözlere sahip olduğum halde hiç kızarma ve sulanma yapmamıştı. seni çok özleyeceğim sensibio h2o.

edit: dayanamadım yine dönüp dolaşıp döndüm kürkçü dükkanına.
hesabın var mı? giriş yap