şükela:  tümü | bugün
  • seri eksi oy veren ibne'nin kısaltılmışı.
  • bıkmadı lanet olası! bıkmadı! bıkmaadıı , bıkmıyoor ! (bkz: şener şen cinneti)
  • baktım bu yazar arkadaş başlığıma saçma sapan şeyler yazmış. yok göt korkusu da yok bilmem ne. e be zekai mesaj kutusunu senin gibi beyinsizlere laf anlatmaktan yorulduğum için kapalı tutuyorum. çünkü son 40 senede her yerde senin gibi beyinsizlerden ürettiler. neyse efendim fazla uzatmaya gerek yok. muhtemelen ergen seviyesinde, cahil, seviyesiz bir yazar kendisi. bunun gibilerin anladığı dili çok iyi bilsem de seviyesine inmeyeceğim.
  • tam bir beyinsiz olmasına rağmen insanlara bok atmaya devam eden vasat yazar. evet başlığa direkt kopyaladım. neyi zoruna gitti tosunum? al bak gene kopyaladım. acı var mı acı? :) istedim ki herkes senin ne kadar mal olduğunu görsün.

terbiyesizsin anladık. kafan fazla çalışmıyor onu da anladık. buna rağmen insanları düşük iq sahibi olmakla suçlamaya psikolojide yansıtma diyoruz. muhtemelen sen de ne bok olduğunun farkındasın ama işte ancak bu şekilde rahatlıyorsun.
    ne diyeyim? acınası varlığınla nefes almaya devam et :)
  • cahil, hadsiz bir yazar.
    engellenenler listesine bir numaradan girer.