• gs tv'de sikca roportajlarini ve programlarinj izledigim muhabir, spiker. eskiden ligtv'de calisiyordu. su ana kadar daha "iii eee " dedigine rastlamadim. belki biraz ruhsuz gelebilir ama guzel bir turkceyle konusan bir kisidir kendisi...
  • kendi goril kıllarına bakmadan twitter'da kıllı kadınları eleştiren bir gs tv muhabiri. müstakbel eşine sesleniyorum, arkana bakmadan kaç.
  • gs tv muhabirlerindendir. gs maçlarında gol olunca allahu ekberr diye bağırmasıyla ünlüdür. twitterde ilginç paylaşımlar da yapmakta kendisi.
  • beden dili, jest ve mimikleri beni benden almıştır. burda kale direkleri derken patladım.
  • göztepe-beşiktaş maçı ile alakalı anlatımını izleyip izleyip güldüğüm amigo.
  • gstv’de 19 yaş altı derbi maçı sonrası rakip fenerbahçe oyuncusu (bkz: arda güler) için çok güzel ifadeler kullanmış bayıldım açıkçası keşke böyle hareketleri hep görsek.
  • bugün oynanan galatasaray - fenerbahçe elit gelişim liginde arda güler'in galatasaray'a attığı gol için, galatasaray'lı olduğu halde üstelik gs tv'de yaptığı yorumla, tv'lerde kendisini yorumcuyum, spor spikeriyim diyenlere yargı dağıtan, adeta ders veren gs tv'de çalışan spor spikeri,sunucu, moderatör.
  • ortaokul arkadaşım benim. çok fanatik galatasaray'lı. o zamanlar babası avrupa'da çok uzak deplasmanlara bile giderdi aileden aslandı. ama futbolculuğu yoktu. bir de tembeldi bu. dersleri falan kötüydü. kurulla falan geçerdi.
  • gs tv’de fenerli oyuncu övmüş efendi yorumcu. tam tersini görebilir miydik, emin değilim?
  • gs tv'de genç bir fenerbahçeli futbolcu hakkında çok klas sözler söyleyen spiker . ancak bunu da kulüplere yorup sidik yarıştırmaya gerek yok, yaptığı yorum kendi karakterini gösterir, kulübünün değil. yani tam tersi de olabilirdi, büyük ihtimal bu kadar vurgulu olmasa bile olmuştur da. ama o da kulübü bir günde centilmen yapmaz, bu da.
hesabın var mı? giriş yap