• 2010 itibariyle mevlüt erdinç'in altyapısından çıktığı fc sochaux takımında a takıma yükselmiş olan ve alt seviyelerde türk milli forması giyen 1991 doğumlu kanat/forvet oyuncusu. adam olabilir, dikkat etmek lazım.
  • fm 2011'de çok paraya transfer edilen ama çok iş yapan çok değerli oyuncu.

(bkz: wonderkid)

an itibariyle turgay kıranın başkan olması halinde alacağını iddia ettiği oyuncular arasındadır.
    diğer bir yerli isim için;

(bkz: sinan bolat)
  • fm 12'de rakibin sol kanadını koridor haline getiren sağ kanat.
  • beşiktaş kendisini transfer etmeyi düşünmez çünkü elimizde ekrem dağ var.

(bkz: allahım sen sabır ver)
  • 24 kasım 2012 elazığspor galatasaray maçı sonunda penaltı pozisyonu hakkında soru soruldu kendisine, pozisyonu anlattı bence penaltıydı dedi ve ekledi - melo abimiz kurtardı -.
  • zerre abartmiyorum;

degil süper lig, hali sahaya bile cagirilmayacak kalitesizlikte bir futbolcu. her sene ligde yüzlerce mac izlerim, izledigim 300 küsür futbolcu arasinda en kötüsü.
  • geçen hafta fenerbahçe - elazığ maçında canlı gözle izlediğim ve ligdeki oyuncular arasında beni en çok etkileyen performansa imza atmış oyuncu. şu an bizim takımın sağ kanat oyuncuları: formsuzluktan ölmek üzere olan kuyt ve son 4 yıldır olumlu bir pas vermişliği olmayan mehmet topuz. kısacası acilen bu adamı almamız lazım :(
  • iki hafta önceki fenerbahçe-elazığ maçında canlı gözle izlediğim ve klasik anadolu takımı topçusu zihniyeti sebebiyle iki tane 3-1 pozisyonu yemiş, hele birinde arkadaşlarına 3 kez karşı karşıya bırakabileceği pasları vermemiş dar açıdan rezalet bir şut çıkarmış oyuncu.
    kısacası kulübün kapısının önünden geçemez.
  • iki hafta önceki fenerbahçe-elazığ maçını televizyondan izledim ve maça giden iki arkadaşımdan daha yakışıklı, karizmatik, başarılı ve zeki olanın kendisi hakkında yaptığı yorumu daha doğru buluyorum.

hafif yeteneği var; fiziği çok sağlam değil, futbol aklı hiç yok, süratli bir de... adem alkaşi'den 3'e 1 pozisyonda vermediği pas sonrası işittiği azar muhteşemdi. ahahah. ulan orada pası verse sinan kaloğlu atacak, takımın 1-3'ü bulacak. al sonra 2-2'yi, neyse.
  • dün ilk kez beşiktaş karşısında izledim, ilk yarı gerçekten iyi oynadı. süratli ve teknik. muhtemelen sene sonu kalburüstü takımlardan birine transfer olur (eskişehir, antalya, gençler gibi) ilerleyen zamanlarda da performansını geliştirirse 2-3 sene sonra büyük takımlarda görebiliriz kendisini.
hesabın var mı? giriş yap