• independiente'de oynayan arjantinli genc topcu (88li). bu yilki dunya kupasinda kendini kanitlarsa messi #2 olabilir... yilsonunda ballack'i kaybedecek olan bayern munih'in 15 mio papel odeyerek alacagi gundemde..

edit: bu sezon 35 macta 18 atan bu genc atletico madrid ile anla$mi$..

ek: lakabi olan 'el kun'; cizgifilm kahramani kumkumdan gelmekte..
  • 4 sezondur kadrosunda bulunduğu independiente 'den 22 milyon euro karşılığında atletico madrid 'e transfer olan forvet. bonservis bedeli arjantin futbolunda yeni rekor. 2006 almanya dünya kupası sonrasında fernando torres 'i paketlemeyi düşünen atletico madrid'in son 10 yıldaki en iyi transferi..
  • gereksiz bir messi mi aguero mu daha iyi tartışması ortaya çıktı ve de çıkacak. halbuki messi ile birlikte 2010 dünya kupasını arjantin'in kaldıracağının göstergesidir.
    şimdiden nick bulunmuş bu adama sergio "el kun" aguero deniliyor, el kun ne demek bilmiyorum merak ediyorum tabi.
  • gelecek vaadeden her arjantinli oyuncu gibi*** yeni maradona olarak adlandirilip, maradona'yla karsilastirilmasi elzem olan futbolcu.
  • 15 yaşında arjantin liginde forma giyerekte bu ülkede bir rekor kırmıştır.
  • football manager 2006'nın gözde forvet/orta saha oyuncularındandır. türkiye'de 7.96 gibi çok iyi ortalamayla oynamaktadır.
  • topu alıp şeyinin doğrultusunda koşmasıyla, sadece belirli özelliklerinin ortalamanın üstünde olduğunu düşündüren, messi'yle kıyaslayasım gelmeyen, amele futbol mantalitesine sahip genç yetenek.

yine de bir atletico madrid sempatizanı olarak, ileride bu lafımı yutmayı umut ediyorum.
  • kun agüero yazar formasının arkasında, ecnebiler de öyle hitap eder. ayrıca fm*den öğrendiğimiz kadarıyla pek narin, sık sakatlanan bir oyuncudur.
  • tam adı sergio leonel agüero'dur. gerçi kesin daha uzundur anasını satıyım, ama fifa manager 07'de öyle yazıyor. gassaray'a transfer ettiydim. yıl 2012, hâlâ canavar gibin maşallah. bu performansı devam ettirsin, isterse zühtü olsun ismi.
  • arjantin in super bucur ekolunun son temsilcisi.
hesabın var mı? giriş yap