• (uzunca bir sessiliğin ardından) "televizyonunuzun sesini kısın, bu bir..." dediği andan itibaren delirmeye başlayan iyi niyetli insan.
  • canlı yayında binnur kaya tarafından işletilen bey.
  • katiyen avukat degildir.. "avukat bey simdi ben kapatiyorum" dediginizde aynen hababam sinifindaki mufettis gibi tirlatabilir..
  • peygamber sabrına sahip bir abimizdir, çelik gibi sinirleri vardır. valla bana öyle bir izleyici denk gelecek, ikinci saniyede ağzını yüzünü zikerim lan senin diyerekten olaya girerdim. helal olsun kendisine ama, mesleğe saygı budur işte.
  • beş para etmez şov programlarını kotarmak için yayınlanan videolarda, başrolde oynayan kişilik.
    burdan tüm kanallara yeter artık diyorum, ne bu arkadaş, her sıkıştığınızda şerif ıssı videoları oynatmayın, ben seyredecek olsam açar youtube'u seyrederim. başımı nereye çevirsem bu adam çıkıyor. hayır yanlış anlamayın, seviyorum bu adamı, çok sıcak, samimi, belki istese oyuncu bile olur, arkasından yürü be koçum bile derim.
  • gerektiğinde tavrını koyar.

"3 sene 4 sene zigarada çalışan zıttırı bıttırı teyze" kiminle görüştüğünün farkında olmayıp "heee şerifle" dediğinde şöyle bi an duraksar, gözlerini kapar, "şerif ıssı, şerif bey diyebilirsiniz." şeklinde mesafeleri belirler.

karizmanın sosyal hizmetler uzmanı formundaki halidir.
  • türk malı dizisi için binnur kaya ile birlikte tekrar kamera karşısına geçmiş.

süper ikili iş başında.
  • an itibariyle türk malı adlı dizide banka müdürü olarak rol almakta,meşhur oldugu muhteşem videodaki replikleri sıralamaktadır
  • türk malı dizisinde, anlamayana baya malca gelen diyalogların mimârıdır.
    keşfetmek için bak
hesabın var mı? giriş yap