• ayrılınan gündür.

anca o zaman tanırsınız gerçek birbirinizi.
  • ---
    (i'm shipping up to boston çalmaya başlar)
    kadın-(çantasına uzanır cep telefonuna bakar) nerde bu telefon?!
    erkek-(cebindeki telefonunu açar) alo.
    k-(gözler açılır elde çalmamış olan telefon)
    e-(şaşırılmasına anlam veremeden bakar)
    k-çaldır telefonumu.
    (i'm shipping up to boston tekrar çalmaya başlar)
    ---

hayatımın en güzel günü sıralamasında üst sıralarda yer alan, tarihi alyansımın içinde yazandır.
  • zordur.hem espri yapıcan hem yavşak olmuycan hem zeki olduğunu ıspatlamaya çalışıcan hemde biraz çılgın olucan.baktın karşındaki biraz kaşar(görmüşlük geçirmişlik anlamında)serseri imajı çizicen..aynı zamanda da iyi bir insan olucan...he birde kendin olma durumu var ki ondan hiç bi sik anlamadım.
    keşke anamı dinleyip askerden gelir gelmez evlenseydim.
  • onsuz gecen hayatın son gunudur.
  • anlatım bozukluğu içeren cümle.
    doğrusu: sevgiliyle tanışılan gündür.
  • eger iliski uzun surduyse, o gun garip duygular uyandırır. cunku surekli zaman gecirdiginiz, hayatınızın bir parcası olarak gordugunuz kisiyi bir yabancı olarak algılamıssınızdır o gun.
  • sırf muhabbet başlasın diye elinde içkisi varken, bir şey içer misin denilen gündür,
    zaten içkim var teşekkür ederim cevabına, yardım edeyim o zaman bitirmene denilip, elinden içkinin alındığı gündür.

salaklıklar günüdür ama kozmik şekilde o bağın kurulduğu gündür..
  • bu saatte aklıma geldi öylece. hayatımın en mutlu günüymüş bilmiyordum.
  • düşündükçe hayret ettiğiniz gün.

o okulu kazanmasan,
    o dersaneye gitmesen,
    o arkadaş buluşmasına bulunmasan,
    o otobüse binmesen,
    o köşeyi dönmesen,
    o sokağa sapmasan,

belki bunlardan birini farklı yapsan onla tanışamayabilirdin. belki de daha erken tanışacaktın da olmadı.

ölçeği büyüterek veya küçülterek sürekli o güne endeksleyip ya tanışamasaydım diye nedensizce endişelenilen gün.
  • ilişki süresi boyunca buradan bir soru mutlaka gelir. iyi bellenmesi ve unutulmaması gereklidir.
hesabın var mı? giriş yap