• ibretlik bir yaklaşım olmuş. bir kedi besleyicisi olarak insanlardan tiksindiğim için sevgimi kedilere yansıtıyorum. sadece kedi de değil. köpek, tavuk, civciv, kirpi, rakun ve dahası.
  • katılmadığım tespit.
    benim gözlemim şu şekil; (genelleme içerir)
    bir kısmı yalnız yaşayanlar olmak üzere insanlardan umudunu kesmiş, sevgisini hayvanlara yönlendirmiş duygusal, naif ve kırılgan, azımsanmayacak sayıda bir insan grubu var.

benim yakın çevremdeki kedi besleyen dostlarımın ortak noktasını böyle çıkardım ben.
    burada çarpık olan tek şey, hayvana insanmış gibi davranmaları. çocuk sanmaları. günümüz ebeveynlerinin kızlarını piremses sanması gibi.
  • ''aynen ya benimki de evde perdelere tırmanıyor :d fotosunu atcam ama buradan atmak zor, whatsapp var mı :d'' şeklinde diyaloglar hep kedi denen varlık sayesinde yaşandığı için olabilir.
  • (bkz: götünden element uydurmak)
    anlaşılan o ki abazalığını sikim sonik savlarla ifşa etme çabası bu zira lanet olasıca kediler yüzünden kendisiyle sevişmeyen insanların dikkatini çekmek başka türlü yöntemlerle mümkün değil gibi görünüyor.
    evliyim çatır çatır sevişiyoruz ve evde iki kedi var.
    ayrıca sabah sabah ben neyin mücadelesini veriyorum lan (bkz: derdimi sikeyim)
  • yapacağınız tespite kediler işesin.
  • kadınlar üzerinden genellemişsiniz de kedi besleyen bir sürü erkek var. şimdi onlar da sevişemediklerinden mi kedi besliyorlar? düzenli sevişseler kedileri sokaklara mı salacaklar?
    ayrıca kedi besleyen kadınlar, bence sevişme konusunda daha aktifler.

not: kedi beslemeyen insan.
  • abraham maslow bile bu kadar ileriye gidemedi !
  • sevişmekle kedi sevmenin ne ilgisi var dedirten komik başlık.
  • hem sevişiyorum hemde kedi besliyorum ne alaka amk?
  • bu bir tespit diye editlemiş ve ve kimi kastettiğini anlamıyorsanız ben ne yapayım demiş...

ne yap biliyor musun dostum? bu kadar acımasız olma. var sayalım tespitin harikulade bir tespit. diyelim ki sonsuz derecede haklısın. en fazla kedileriyle kafayı bozmuş olup sadece instagramda fotoğraf paylaşarak sana rahatsızlık veren bu insanları rahat bırak. neyi nasıl yapmak istiyorlarsa öyle yapsınlar. onların cinsel hayatlarıyla rencide edici şekilde konuşma mesela. gerçekten anlamıyorum neden kişilere karşı bu denli acımasız olmayı tercih ediyorsunuz. ne gerek buna. kim nasıl bir rol seçmiş olursa olsun, ne fark ediyor senin için. kedi ya bu, fotoğraf, instagram falan. bırakın insanları, kendinize bakın, içinize dönün. bu meziyetleri kazanmak için yaşça büyümenize gerek yok. bu meziyetleri kazanın.

tanım: hiç gereği olmayan ve çok büyük bir olasılıkla saçma bir tespit.
hesabın var mı? giriş yap