• biraz var öyle bir durum.
  • ''aynen ya benimki de evde perdelere tırmanıyor :d fotosunu atcam ama buradan atmak zor, whatsapp var mı :d'' şeklinde diyaloglar hep kedi denen varlık sayesinde yaşandığı için olabilir.
  • yine boş bir ekşi sözlük beyinsiz takımı ithamı.
    11 yaşında bir kedim var çatur çutur sevişiyorum. seviştikten sonra sigara yakıp partnerimle kedime sarıyoruz. güzel bir ortam.
    eli sikinde gezen embesiller başkalarına olan ihtiraslarını sözlüğe taşımasın amk.
  • kedisi olup da cinsel hayatı olmayan tanıdığım yok. böyle boş tespitlerinize nasıl bu kadar inanıp bel bağlayıp bir de üstüne başlık açıyorsunuz bilemiyorum.
  • (#93442823) ali baba sen misin.
  • pişman olunmuş sevişmelerin telafisi olarak beliren kedi sevgisi olarak da betimlenebilecek başlık
  • hayatını kedi ile geçirmiş kadınlar daha iyi sevişiyor. daha ateşli oluyorlar. kedi seven kadın yatakta kendini kaplan sanıyor. o yüzden yanlış bir genelleme. kedi sahipleri daha çok sevişir. sırf kediden muhabbet açıp kaç kere seviştim lan.
  • kadınlar için bu durumun doğruluk payı yoktur. onlarda sevişememe gibi bir sorun olmaz. elini sallasa ellisi.

erkekler de arkadaşın söylediği profile uymadığına göre yanlış önerme.
  • sevişmekle kedi sevmenin ne ilgisi var dedirten komik başlık.
  • genelde kadinlar ya da escinsel erkeklerin olusturdugu grubun ortaya cikardigi durumdur.

bir de bu gruba kimlik sorunu yasayip biseksuel olan kadinlarin dahil olmasi var ki onlar en tehlikelileri.
hesabın var mı? giriş yap