• neredeyse seviştiğim tüm kadınlar böyle benim. ilacı fazla fazla koyunca böyle oluyor heb.
  • - sevgilim canın mı acıdı?
    - hayır hayatım niye ki?
    - kımıldadın da
  • bununla ilgili bi anım var benim. (uuu heyecan dorukta)

ben küçükken, yani cinsel bilgilerim henüz barbie bebekleri seviştirme aşamasında olduğu bir dönemde annemgil yine gün yapıyordu. günlerin vazgeçilmezidir elalemin yatak odası. yine böyle yeni evlenmiş ve hemen ayrılmış bi gelinin kısa süren başarısız evlilik hayatından bahsediliyordu :

+ten uyuşmazlığı varmış bacım
    -ay o da çok fena bi şeydir allahım evlerden ırak töbe est
    +tabi canım bizim de kız evladımız var ama nerden bileceksin tabi bu işleri
    -vallahi mutlu edecekler, mutlu olacaklar işte olay o. her şey dört duvar arasında
    +tabi tabi. öylece dümdüz yatmakla da olmaz. adamı sinir etmeyeceksin
    -dümdüz yatmazsa da bu sefer "sen nerden biliyosun orospu" derler??
    +vallahi derler?
    -evlilik demirden leblebi şengül'cüğüm
    +öyle öyle...hep öyle..
    -......
    +......
    -kaç bardak şeker koydun bu keke? pek güzel olmuş

(uuu inişe geçtin)
  • ölü taklidi yapayım belki gider diye düşünmüş olabilir.
  • olu taklidi yapiyordur, belki durur gider diye.
  • bu olay bazi kizlarin mavi ekran vermesindende kaynaklanir erkegin belirli bir vucut parcasinin koca boyutunu gorunce paralize olurlar mesela (mesaj verme niyetim varsa surdan suraya ereksiyon olamayim)
  • zaten "vererek" lütfediyordur (!), şikayetçi olunulmaz.
  • üzerinde bişiler yapmak için debelenen ama pek de başarılı olamayan kişinin ağırlığı altında ezilmiş ve nefessiz kalmış bi kızcağız da olabilir. muhtemelen bi yandan da kendine ''ne yapmaya çalışıyor acaba?'' diye sormaktadır. endişe etmesindir, seviştiği kızla güreştiğini sanan bu arkadaş tuş ettiğini anlayınca sahadan muzaffer bi komutan edasıyla ayrılacak, kızcağızın nefesi normale dönecektir. göğüs kafesinde bir iki ezik oluşabilir, endişeye mahal yoktur. çünkü ülkemde bi tek kadınlar odun, erkekler seks bombası ya.
  • seks konusunda bilgi ve deneyim fakiri olan, hemcinslerim yuzundendir. zira bu denyolar partnerlerini adeta bir et parcasi gibi gorurler ve cezbetmeleri gerektigini unutup sadece skor pesinde kosarlar. tamam sen 5 vurdun da kadin orgazm olmadi onu naaapcaz ??
hesabın var mı? giriş yap