şükela:  tümü | bugün
 • sığ insanların sık sık yaptığıdır. sebebiyse sığ insanların çoğunluğu oluşturması, aşırı abdal sosyal insanlar birbirlerini bulmakta ve sevişmekte zorluk çekmezler bu sebeple.

  hayatını cinsel organları düşleyerek geçiren zavallı ilkel ahmaklar.

  edit: sadece bu entry üzerinden 'ben yapmıyorum kimse de yapmasın, yapan da şudur budur diyen' zihniyetten olduğuma karar vermiş 10 entry'li yeni yetme bir dalyarak. ne kadar sığ olduğunuzu kendiniz kanıtlıyorsunuz işte, benim göstermeme gerek yok. sevişmek ne midir, çoğunlukla kültürsüz hödüklerin yaptığı bir aktivitedir.

  edit2: bir diğer tip de farklı görünmek için yazdığımda karar kılmış. öyle görünmek istediğimden değildir o, size öyle göründüğümdendir, sizden çok farklı olduğum bir gerçek.

  tiplere bak, hepsinin gözü açılmış, yılbaşı am günü yağ.
 • çocukken bir yeşilçam filminde kızın evlilik için onay alamadığı babasına “ama baba biz sevişiyoruz.” demesi ile aydınlandığım, büyüklerime sorunca da insanların birbirini sevmesi, koruması ve sarılıp mutlu olması olarak algıladığım kelime.

  etimolojik kökeni
  muaşaka
  arapça ışk kökünden gelen muaşakat "sevişme, karşılıklı aşk" sözcüğünden alıntıdır. arapça sözcük arapça ışk "aşk" sözcüğünün mufa'alat vezni (ııı) masdarıdır.

  kucak
  eski türkçe kuç- "kucaklamak, sevişmek" fiilinden +gak sonekiyle türetilmiştir. eski türkçe fiil ana türkçe yazılı örneği bulunmayan *kuç- fiilinden evrilmiştir.

  ayrıca bkz: işteş fiil

  venüs
  fransızca vénus "1. bir roma tanrıçası, 2. bir gezegen" özel adından alıntıdır. bu sözcük latince venus, vener- "1. aşk, sevişme eylemi, 2. aşk tanrıçası" sözcüğünden alıntıdır. bu sözcük hintavrupa anadilinde yazılı örneği bulunmayan *wen-es "arzu" biçiminden evrilmiştir. bu biçim hint-avrupa ana dilinde yazılı örneği bulunmayan *wen-1 "arzulamak" kökünden türetilmiştir.

  kaynak:
  daha fazla bilgi için bkz.

  edit: soru işaretlerinin sebebi arap harfli kelimelerdir, linkten tam açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

  edit: imla
 • güzeldir de...

  işte o "de" çok şey anlatır.

  yukarıda "yaşadım geçtim edebiyatı ile ilgilenmem" diyenlerin yaşamadığı şeydir mesela.

  ama onlar daha bir makbul gelir çoğu hatuna.

  yüzeysellik dönemin baskın karakteri.

  insanlar bir şey üzerine ne düşünmek ne de derin yaşamak istiyor.

  yaşayıp geçeyim bir sonraki... next... next... tüketim böyle bir şey işte.

  çok uzattım yaşayabildiğinde samimi olarak harikulade bir şeydir.

  edit: imlâ
 • eski yazarlar sevişmek kelimesini hep karşılıklı sevmek olarak kullanmışlar.ne güzel mana .ilk önce iki kalbin birbirini sevmesinden başlar sevişmek .kalpler sever karşılıklı.bakışlar tutkuyla dolaşır gözbebeklerinin en içinde.
  bir insanın sıcaklığını bu kadar yakından hissetmek ilk doğduğumuz anda annemizle olmustur .belki de o yüzden bu kadar huzur verir sevişmek .yeniden doğmak gibi . yeniden başlamak gibi .sevgiyle , aşkla , tutkuyla, merhametle...
 • olsa ne olur, olmasa ne.

  bir eylemdir duygu olmadan pek bir anlamı olmayan spor amaçlı yapılan.

  karşı tarafı tatmin etmek için çabalar erkek, kadın ise tatmin edemeyen erkeğe erkek demez.
  ve seks için kadındır aslında sözde köle, erkeği tatmin etmesi gereken..

  ama gel gelelim kızlar bizi yaptı köle.
  işlerini görüp kenara atabilecekleri bir köle.
 • alınan verilen nefeslerin birbirini tamamladığı, sıcaklığın dokunuşlarla dağıldığı, birlikte uçurumdan atlamanın diğer adi
 • bedenin hayal gücü ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkarttığı, duygusal performans. yapması, yaşaması hayattaki güzel şeylerden biri.
 • (bkz: ekşi sözlük kaşarları) bu marka marketlerde yok satar.
 • elemanın biri "sığ insanların sık sık yaptığıdır." demiş. her şeyi anlıyorum ama bu ben yapmıyorum kimse de yapmasın , yapan da şudur budur diyen zihniyetten çok rahatsız oluyorum.

  yeğenim otur bir soluklan hele.

  tanım: sıradan bir faaliyet.
 • eskiden iki insanin birbirini sevmesi anlamini tasirken gunumuzde sadece seks yapmayi ifade ediyor hep saldiray abi yuzunden sanirim. (bkz: cikar su ustundekileri ne dedigin anlasilmiyor)