• yani gelip ne anlatacak ya da ne sorabiliriz , bu kadın bizi hangi konuda aydınlatabilir. amacın ne sözlük?
    (bkz: influencer terörü)
  • para karşılığı kendine soru sordurtanı da ilk defa görüyorum.
  • merhaba arkadaşlar ekşi sözlük'e nasıl çıktığımı öğrenmek istiyorsanız yukarı kaydırın, sonra sağa tıklayıp açılan pencereden dışarı atlayın.

ablamız maalesef fake profillerden yapılan 'süpersin, uu beybi' mesajlarına alışmış olmalı ki ekşi'de yerildiği yorumlara karşı sinirinin seviyesini koruyamayarak düşük profil, hazımsız cevaplar vermiş. yakışır!
    muhtemelen ofisten ayrılırken yüzü düştü ve dünya dertleriyle yüzleşmek, 'harbiden ben kimim?' sorusuna cevap aramak üzere evinin yolunu tuttu.

edit: aşağıda veya diğer başlıkta 'kıskananların linç ettiği kişi' demişler.
    ay bokum. influınsırların geneli üç kuruş için bok gibi ürünleri allayıp pullayıp çiroz kızların, gösteriş peşinde koşan saf ergenlerin üç kuruşunu cebinden çalan insanlardır. %90'ı için nitelikten ziyade nicelik önemlidir, haysiyet değil maddiyat takınırlar.

"gücümü üfler püsküvülerinden alıyorum. üfler güçlendirir, üfler besler, üfler, üfler" ... (anlayan anladı)
  • açıkçası kimdir, nedir, ne iş yapar diye baktığımda; "ne işin var tatlım, ortalık zaten karışık, buradaki teenage haters lincine uğrayıp niye canını sıkacaksın?" dedim içimden.

bak burdaki sik sok ergenler sana yorum yazarken, aynı zamanda (bkz: taliban'ın taşlatarak kadın öldürmesi) başlığında da duyar kasıyor.

başarılı bir makyaj sanatçısı olduğunu görüntülüyorum. influencer akımından gelmesi genç yaşında ona başarı kazandırmış belli ki. bugün için bir kaşık pasiflora tavsiye ederim.
  • dijital avoncu teyze. soru sormazsanız kataloğu bırakıp gider belki.
  • youtubermış yeni haberim oldu. makyaj malzemesi mi pazarlayacak bu kızımız hayırdır ?
  • varlığından bugün soru-cevap etkinliğine gelmesinden dolayı haberim olduğu insan. sonradan görme mahalle karısı ağzıyla cevaplar veriyor ve sürekli " 23 yaşında bir kadınım " diyor cevaplarda. birde bi mesleği varmış onu söylüyor ne olduğunu anlamadım. buraya geldiysen kusura bakma eleştirilere de açık olacaksın. insanlar seni tanımıyor. ok kib byeee kafan varsa gelmeseydin. ama yararlı bir şeye vesile oldun benim için. sana ciddi ciddi soru soran herkesi engelledim. çünkü seni ciddiye alan biri bana iyi yada kötü bişey katamaz.
  • ay vallahi influencer güzelleyeceğim aklıma gelmezdi ama bu kadın cins olmayan, hasta, kimsenin dönüp yüzüne bakmayacağı kedileri sahiplenip tedavi ettiriyor.

siyah, fip hastası bir kedi sahiplenmişti. onu iyileştirmiş. şimdi de dili dışarda, bana göre dünya tatlısı, çoğu insana göre “çirkin” ve hasta bir kediyi alan kimse çıkmayınca kendisi sahiplenmiş ve tedavisine başlamış. gözlerim doldu çocuğun hikayesini okurken.

ekşiciler kendisini sığ, makyaj yaparak zengin olmuş, bomboş biri olmakla suçlayıp linçlemişler ama hayvanlar için yaptıklarını görmezden gelmemek lazım.
  • şöyle ufak bir kimdir nedir diye baktıktan sonra söyleyebilirim ki ekşi sözlük'teki soru cevap etkinliği çok "şenlikli" geçecek. en azından cesaretinden ötürü kutluyorum.
  • yarınki soru-cevap hedesinde afgan göçü, güney yörelerdeki orman yangınları ve karadenizdeki sel felaketleri ile dolu gündemimize çok uygun bir konuk olarak gelecekmiş. fondötenle kapatacak galiba esas dertlerimizi.
hesabın var mı? giriş yap